01 Aralık Adana Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Son haftalardaki formu ile göz dolduran 8-SHUTKA bu kez deneyimli pilotu ile ekonomik kuponların tek tercihi olabilir. Kaba kumda sadece bir kez start alan 4-RED TORNADO idman pistindeki performansını yarışına yansıtırsa hataları lehine çevirebilir. Hafif kilo avantajı ile 9-ALATA’dan sürprizleri seven binicisi ile dikkat edilmeli. 11-CAT PEOPLE ve 5-FARA FERN ise daha sonra şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Bölünen Maiden’de öne çıkan isimlerden 12-SMALL BUT MIGHTY ve 7-RABATTO, 2-KING CAN, 8-TRİNETTA ve 10-BEATA ayırımsız önereceğim isimlerdir.

3.Ayak: Tabelayı tamamladığı son yarışında Adana pistinde adepte olduğunu gösteren 4-BEYKOZ bu kez usta pilotunun tercihi ile hedef yapıldığı aşikar olan safkanı ekonomik kuponlara tek önereceğim. Bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 3-FINAL WALTZ en ufak hatayı affetmeyecektir. 2-YILMAZHAN için olumlu duyumlar aldım. 1-OSMANİYE ÇOCUĞU sonlardaki güçlü atakları ile rakiplerini avlayabilir. 9-ÜNSALHAN ve 10-KUANPO ise göz ardı edemeyeceğim isimler.

4.Ayak: İkinciliklerinin ardından Adana’ya çok iyi durumda gelen ve uygun rakipleri bulan 8-TUMBUL ÇİÇEĞİ uzak ara banko önereceğim.

5.Ayak: Eksik olduğu çim piste rağmen tabelada yer bulduğu son yarışında nedenli formda olduğunu gösteren 5-KOPKAPTAR bu kez yatkın olduğu pist ve mesafede birinciliğin güçlü adaylarından. Son yarışları ölçü olmayan ve bu rakipleri arasında mesafede en iyi derecenin sahibi olan 2-ATOM SAÇAN bu safkanın ciddi rakibi olacaktır. Fit durumdaki 8-PALA SALİH en ufak hatayı affetmez. Ekonomik kuponlara bu üç safkan yeterli olacaktır. Tatminkar formu ile 6-SONTOŞUR ve 4-MAVİ ATEŞ bu ayağın kapaması olacak isimler.

6.Ayak: Günün son ayağı yine Maiden bir koşu. Son haftalarda yükselen formu ile bugün kuma dönecek olsa da bu formu ile kazanmaya yakın isimlerden 7-THE PLUCKY’e ilk şansı vereceğim. Grubun bir diğer formda ismi 8-TIRMIL EFESİ aprantisi hata yapmazsa Maiden’e veda edebilir. 6-SUPER TUNA için banko olur duyumlarını aldım. 9-WAR LEADER ise hata affetmeyecek bir isimdir.

1.Ayak: 8—–4-9-11-5
2.Ayak: 12-7-2-8-10
3.Ayak: 4—-3-2-1-9-10
4.Ayak: 8
5.Ayak: 5-2-8—–6-4
6.Ayak: 7-8-6-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 + 8 =

Güncel Yorumlar