01 Aralık Diyarbakır Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—898,04 TL Tuttu

İsmet Demir’in Diyarbakır Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen King of The King(5), etkili pilotuyla ilk şans verdiğim isimdir. Kazandığı yarıştaki formu devam eden Demirhan Star(2), denk rakipler yanında yine birincilik mücadelesi verir. Yine son startında kazanan Perfect Breeze(10) üst sıraları zorlar. Eyçiens(3) ve Bayrotçu(4) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Kısa tedavisi sonrası dinçlikle Napolitana(9) ilk şans verdiğim isimdir. İlk kez start alacak taylar Honore Mira(5) ve Hasmatra(4) ikilisi rakipleridir.

3.AYAK: Kaizbert temsilcisi Teyyare(8) denk rakipler yanında birincilik özlemine son verebilir. Son koşuları ölçü olmayan sprinter safkan Altın Kral(3), mesafesinde ikinci şans verdiğim isimdir. Bağrıyanık(5) F.Yardımcı ile üst sıraları zorlar. Tasarımcı(2) ve Mihribankaya(9) ikilisi sürpriz.

4.AYAK: Son koşularına oranla denk rakiplerinin yanında Cibek Oğlu(4) kazanmasını beklediğim isimdir.

5.AYAK: Önde bomboş kalacak olan Tınasoğlu(3) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Arka arkaya kazanan Trustable(4) fit durumuyla yine birincilik mücadelesi verir. Tatminkar formu devam eden Yüzatlı(5) ile Shadow Man(2) ikilisi daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Ahır ekibinin çok güvendiği Canrıdvan(6) F.Yardımcı ailesinin safkanı, kazanma şansı yüksektir. Adıefsane(4) çok ışıklı, ilk rakibi olur. Kaizbert temsilcisi Aldırmaz(5) ile tatminkar formu devam eden Hilvanlım(1) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 5-2-10-3-4
2.Ayak: 9-5-4
3.Ayak: 8-3-5-2-9
4.Ayak: 4
5.Ayak: 3-4-5-2
6.Ayak: 6-4-5-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + 13 =

Güncel Yorumlar