01 Kasım Adana Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Günün ilk ayağı 9-KOPKAPTAR ve 8-AÇIK KIRMIZI arasında geçmesini beklediğim bir yarış. Ekonomik kuponlarda yeterli gördüğüm bu iki safkana rakip olarak 3-ÖZGENAĞA fit durumundan, 2-ATOM SAÇAN müsait rakiplerden, 1-EFEBERK yükselen form grafiğinden öncelik vereceğim.

2.Ayak: 2 yaşlı İngilizlerin ilk kez start alacağı günün ikinci ayağında öne çıkan taylardan 3-BIG SUR, 8-BEATA ve 9-CATELYN’i ayırt etmeden kuponlara yazın derim.

3.Ayak: Ankara’da Maiden’e veda ettiği yarışı ardından Adana’ya çok iyi durumda gelen 5-SAİTBEY’i uygun rakipleri yanında banko önereceğim.

4.Ayak: Grubun formda ve kalite ismi 1-AFRİKAANDER tam pist ve mesafesinde günün bir diğer tek tercihlerinden olacaktır. Uzun süredir start almasa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 3-PİRSUS, İstanbul’dan iyi durumda gelen 4-ALDERAMİN ve sürprizciler için 6-AŞKABAT’ı önereceğim.

5.Ayak: Aradan sonraki ikinci startında Ankara’da atbaşı ikinci kalırken tüm açıklarını kapattığını gösteren 7-UNCHAINED MELODY’i devam eden etkili formu ile 7-UNCHAINED MELODY’i banko önereceğim. Çim pistte de zaman zaman etkili yarışlar koşan formda 3-NEW ALAÇAT, tatminkar formu ile 9-RÜZGARHANBEY, yarış görüp nefes açan 5-ALKANDROS ile sürprizde 4-ORPHAN GIRL daha sonra şans vereceğim isimler.

6.Ayak: Sürprize müsait günün son ayağında ise aldığım duyumlardan yola çıkarak oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşacağım.

1.Ayak: 9-8—-3-2-1
2.Ayak: 3-8-9
3.Ayak: 5
4.Ayak: 1—–3-4-6
5.Ayak: 7—-3-9-5-4
6.Ayak: 8-1-4-5-6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − ten =

Güncel Yorumlar