01 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan Tahminleri

1.AYAK: Geçen startında tek oynadığımız Lion of Babylon kolay bir şekilde kazanarak bizleri yanıltmamıştı. Bugün için tek handikapı çok artan sıkleti olacaktır. Direct Win tırnağının ucuna geldi ve H.Çizik ile birinciliğin diğer güçlü adayıdır. Le Gor yarış kazanıp moral buldu. White Noble denk rakipler yanında kollanmalı. Zaman zaman tatminkar koşular sergileyen Wild Ocean daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Lion Guard uygunlaşan sıkletiyle beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Senara Acero kazandığı yarıştan daha da iyi duruma gelmiş. Yeni sahiplerinde bir yarış gören Snowwaltz artan nefesiyle üst sıraları zorlar. Kingdom of Fire bu kez denk rakipleriyle yarışacak. Live the Moment tatminkar formuyla sürpriz yapabilir.

3.AYAK: Ankara’da çok başarılı bir sezon geçiren Kaizbert temsilcisi Köçek’in sentetik pistte de beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

4.AYAK: Full Throttle muntazam idmanlarla formunu devam ettirdi. Pist ve mesafesinde ilk şansı veriyorum. Son yarışı iyi olan Çakalınoğlu önde kuracağı sert temposuyla çıktığı gibi bitirebilir. Yeni yeni kendini bulan King Cha Cha denk grupta üst sıraları zorlayacaktır.

5.AYAK: Şartlı.1 koşularda en başarılı eküri olan Aracı formasıyla sahaya çıkacak Big Guns noksansız idmanıyla favorim. Grubun diğer hazır isimleri We Will Rock You ve Kral Ömer ikilisi rakipleridir. Yine iyi hazırlanan Kara Vetar daha sonraki ihtimaldir.

6.AYAK: Son startında koşunun başlarda yavaş geçmesinden dolayı düzlükte hücumda geç kalan Smart Girl A.Çelik ile ilk şans verdiğim isimdir. Mevsim çok yetenekli bir kısrak olup her geçen gün iyi duruma gelmekte. Bitlis İncisi İstanbul çiminde başarılı koşuyor. My Troubled sürekli aşama kaydeden bir isim olup yine üst sıraları zorlar

1.Ayak: 3 5 8 9 6
2.Ayak: 9 4 10 1 2
3.Ayak: 8 tek
4.Ayak: 3 2 4
5.Ayak: 1 7 5 3
6.Ayak: 2 5 8 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × three =

Güncel Yorumlar