02 Aralık Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Adana çim pistteki tatminkar yarışları ardından bugün yine sevdiği kaba kuma dönen 2-CİHANA BEDEL’e ilk şansı vereceğim. Son yarışında geçildiği rakibi Eğil Ateşi ile bugün denk kilo ile mücadele edecek olan 4-LOMBARDI için rövanşı alır duyumları var. Formunun zirvesindeki 3-EĞİL ATEŞİ ise bugün yine kazandığı yarışındaki benzer grupta aldığı kiloya rağmen üst sıraları zorlayacaktır. Son haftalarda yeniden toparlanan 8-QAVIY bu kez fotoyu önde geçebilir. Geniş kuponlarda sürprizde 9-ALTO ve 1-SILVER CLOUD ilave edilebilir.

2.Ayak: Son startında yakın ara üçüncü olurken tüm dikkatleri üzerine çeken 9-ULTRA bugün favori çıkacağı bu koşuda rakiplerini avlayabilir. Start problemi yaşamadığı takdirde 10-SUBUTAY bu grubu avlayacak güce sahip bir isim. Ahırdan sinyalli 5-MAZLUMZÜLFİKAR sürprizi gerçekleştirebilir. Uygun rakipleri yanında 4-NEŞVAN’da bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimdir.

3.Ayak: Kısalan mesafe lehine olan 2-BREDELAL için sürpriz birincilik bekleniyor. Fotoda kaybettiği yarışı ardından koruduğu etkili formu ile 5-OĞLUM SEYMEN, son haftalarda yükselen formu ile dikkat çeken 7-BETONAYAK ve güçlü rakiplerini geride bıraktığı yarışında nedenli formda olduğunu gösteren 8-KAFKASTUNCU bu safkanın en ufak hatasını affetmeyecek isimlerdir. Mesafe ayırt etmeyen formda 3-DÜLUCAN bu ayağın olmazsa olmaz isimlerinden.

4.Ayak: İkinciliğinin ardından geliştirdiği formu ile 7-TRAKYA İNCİSİ bu şehir pist ve mesafede en iyi derecenin de sahibi olan ve usta pilotunun idaresinde günün kalesi.

5.Ayak: Form durumlarını yakın bulduğum isimlerden 2-KABAKLI, 7-NAZDARIM, 4-OĞLUM YUSUF ve 6-ULUAT bu ayakta kuponlara birlikte yazılmalı.

6.Ayak: Sürprize çok müsait günün son ayağında aldığım duyumlardan oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşıyorum.

1.Ayak: 2-4-3-8-9-1
2.Ayak: 9-10-5-4
3.Ayak: 2-5-7-8-3
4.Ayak: 7
5.Ayak: 2-7-4-6
6.Ayak: 5-2-4-12-8-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − seven =

Güncel Yorumlar