02 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Sentetik pistteki 2 startı da parlak olan Nakış(6) Bursa pistinde muntazam idmanlarla formunu devam ettirdi. Formunun zirvesine ulaşan Pıtır(7) Halis Karataş ile favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Son startında Hatay Koşusu’nda beşincilik elde eden Tunç Siperi(2) denk rakipler yanında üst sıraları zorlar.

2.AYAK: Koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünen Subike(9), uygunlaşan sıkletiyle denk rakiplerini avlayabilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Hanamichi(4) sert pilotuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Bu kez denk rakipleriyle yarışacak olan Yetim Ali(5) üst sıraları zorlar. Son koşusu ölçü olmayan Atardamar(2), beğenilen formuyla hata affetmez. Arabian Prince(1) ve Cömertoğlu(3) ikilisi sürpriz.

3.AYAK: Kilo farklılıklarının güçleri dengelediği bu koşuda hepsi yapıp en cazip olanın gelmesini bekleyeceğim.

4.AYAK: Ankara pistinde muntazam idmanlarla süper formunu devam ettiren Kaizbert’in flaş kızı Gökyüzü(8), bilinen güç ve kalitesiyle birincilik serisine devam edecektir.

5.AYAK: Hazırlık olarak bu gruptan çok farklı olan First Smile(3)’in ilk startında klasını konuşturup kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Bu kez dilbağı takısı denencek olan Heart of The King(1), bilinen seri stiliyle çıktığı gibi bitirebilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Wolf Polat(4), ikinci şans verdiğim isimdir. Formunda önemli gelişmeler olan Bonus(11) bu kez üst sıraları zorlayabilir. Big Name(5) denk rakipler yanında kötü gidişe dur diyebilir. Etyopyalı(2), Gianguir(2), Persian Rose(7) ve Girl Gone Bad(9) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 6-7-2
2.Ayak: 9-4-5-2-1-3
3.Ayak: hepsi
4.Ayak: 8
5.Ayak: 3
6.Ayak: 1-4-11-5-2-3-7-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × five =

Güncel Yorumlar