02 Kasım Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Bursa 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bir önceki startını bu pistte çok kolay kazanan Mortodela uygun kilosuyla ilk şans verdiğim isimdir. İzmir’den çok formda gelecek olan Criminal başarılı pilotuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Formunda önemli gelişmeler olan Baş Bela denk grupta üst sıraları zorlar. Bu kez dişine göre rakiplerinin yanında Journalist hata affetmez. Tempo koşularını seven Dorukrüzgar daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Kaizbert temsilcisi Kuddusi ilk startında başarılı koşup ikincilik elde etmişti. Artan form ve tecrübesiyle ilk şansı veriyorum. Yine Kaizbert kanı taşıyan İzmirdağları geliştirdiği formuyla birincilik mücadelesi verir. Mesafeye yatkın görünen Asil Yumruk tatminkar hazırlıkları ile üst sıraları zorlar. Eşrefoğlubeyi ve Çarık Ağası daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Bir önceki startını bu pist ve mesafede kolay kazanan King Victory son koşusunda Kocaeli pistinde bekleneni verememişti. Muntazam idmanlarla hazırlanan yetenekli tayın denk gruba üstünlük sağlamasını bekliyorum.

4.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Mehtar denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Önde sert tempoda kaçacak olan Ardabey ile İzmir çimindeki son startı ölçü olmayan Ayliz ikilisi birinciliğe ortak olabilir. Sonlarda sıkı gelecek olan Tatavla ile formu tatminkar Mehmetzade daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Lehine pist ve mesafesinde Zor Zaman sert temposuyla bir solukta bitirebilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Bukefalos denk grupta ikinci şans verdiğim isimdir. Takip atım olan Kapankaya ara sonrası iki yarış gördü, dikkat. Formunda önemli gelişmeler olan Akasya Çiçeği daha sonraki ihtimaldir.

6.AYAK: Kazanma zamanı çoktan gelmiş geçmiş olan Şenkardeş denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Grubun diğer tecrübeli ismi Özgürkafkas tatminkar formuyla favorinin ilk rakibi olur. Sürekli aşama kaydeden Dorukurt üst sıraları zorlar. Iyi duruma gelen seri safkan Altınkuruş daha sonraki ihtimaldir.

1.Ayak: 9 4 10 6 5
2.Ayak: 6 5 1 4 3
3.Ayak: 6
4.Ayak: 7 2 5 4 3
5.Ayak: 3 5 9 6
6.Ayak: 7 6 3 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − 7 =

Güncel Yorumlar