03 Aralık İzmir Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 3-DICAPRIO bugün değişen takısının da etkisi ile adından söz ettirebilir. İlk startında tabela da yer aldığı yarışında göz dolduran 4-KING OF ISTANBUL ve 10-JEZEBEL en ciddi rakibi olacaktır. Ahır ekibinin çok güvendiği 11-PRIDE OF TURKS ile Bursa pistinde tabela dışı kaldığı son yarışı bu koşusu için ölçü almadığım 2-BY NUSRET ilk ayakta yeterli olacaktır.

2.Ayak: Günün ikinci ayağı sürprize açık bir koşu, çok at yazmakta fayda gördüğüm bu koşuda 2-KARAMÜRSELLİ, 5-MY MOONSHINE, 6-CAPTAIN OF THE SEA, 10-COLDGRAY ve 4-PEEKABOO ayırımsız önereceğim isimler.

3.Ayak: Kolay kazandığı son yarışı ardından devam eden etkili formu ile 6-HELLBENT’i yatkın olduğu pist ve mesafede ekonomik kuponlara tek olarak önereceğim. Bu safkanın bekleneni verememesi halinde 3-JAK VJETAR son yarışlarını nispeten daha uygun grupta hata affetmez. Orta ve uzun mesafeleri etkili koşan 4-WALTZ GOES ON ile tabela dibinde bitirdiği yarışını beğendiğim 5-FOREVER HERE üst sıraları zorlayacak isimler. Hafif kilo avantajını iyi kullanabilirse 11-MAGIC APPLE’de hataları en iyi şekilde değerlendirecektir.

4.Ayak: Form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden 3-DOSTBAĞI, 1-KÖYAĞASI DEMİR, 4-GÖKÇESTAR ve 5-AHMET ALİ sırası ile şans vereceğim isimler.

5.Ayak: Bu grup için yeterli formu ile 3-BLACKBALL yine tam pist ve mesafesinde banko önereceğim isim.

6.Ayak: Günün son ayağında ise grubun formda ve kalite ismi 1-BOMBACAN ile kolay kazandığı yarışı ardından muhafaza ettiği güzel formu ile 8-TEKİNER ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Bu ayağı geniş tutmak isteyenlere ise 2-KARAMIH, 5-ABHER, 4-ANANİYA ve çok sürprizde 7-CANYOLDAŞ’ı kuponlara ilave edebilirler.

1.Ayak: 3-4-10-11-2
2.Ayak: 2-5-6-10-4
3.Ayak: 6—3-4-5-11
4.Ayak: 3-1-4-5
5.Ayak: 3
6.Ayak: 1-8—-2-5-4-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two + fifteen =

Güncel Yorumlar