03 Aralık Kocaeli İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kocaeli kumundaki iki startı da tatminkar olan Cihanpehlivanı(3) uyum sağladığı aprantisiyle ilk şans verdiğim isimdir. Grubun tecrübeli isimleri Kafkasım(7) ve Özgürkafkas(9) ikilisi rakipleridir. Formunda önemli gelişmeler olan Yağız Abi(11) denencek olan dilbağı takısıyla farklı koşabilir. Kondisyon açığını kapatan Hat Sabırlı(6) sürpriz yapabilir. Tatminkar formuyla Budaklı(2) ihmale gelmez.

2.AYAK: Alija(8) tırnağının ucuna geldi ve başarılı pilotuyla ilk şans verdiğim isimdir. Son startını bu pist ve mesafede kazanan Samothraki(3) stili rakiplerine rağmen yine çıktığı gibi bitirebilir. Spring Break(4) ve Gaudi(2) denk grupta üst sıraları zorlarlar. Pamuk Baba(5), Ecrin Sultan(6), My Little Knight(1) ve Çıma Çıma(7) bu zorlu koşuda şans verdiğim diğer safkanlardır.

3.AYAK: Kocaeli pistindeki tek startı bu vasat grup için yeterli görünen Es Es Balcı(6) ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Eferisto(9) sürekli iyi duruma geliyor, son çim startı ölçü değil. Formunda önemli gelişmeler olan Win For Elif(9) ve son startı galop niyetine olan Crazy Heart(4) ikilisi bomba beklediğim isimlerdir.

4.AYAK: Önde kuracağı sert temposuyla Uçan Abla(6)’nın beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

5.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarışında nefes yönünden etkilenen Kasalina(8) İstanbul pistinde dereceli galoplar yaparak hazırlandı. Geliştirdiği formu ve T.Yıldız idaresinde kazanmasını beklediğim diğer isimdir.

6.AYAK: Handikap.14 mücadele sürpriz veya bomba bitebilir. Ben hepsi yapıp en cazip olanın gelmesini bekleyeceğim. Bol şanslar dileğiyle.

1.Ayak: 3 7 9 11 6 2
2.Ayak: 8 3 4 2 5 6 1 7
3.Ayak: 6 10 9 4
4.Ayak: 6
5.Ayak: 8
6.Ayak: Hepsi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − 4 =

Güncel Yorumlar