03 Kasım Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Solid Brothers lehine görünen sürat yarışında sprinter yapısıyla yine birinciliğe uzanabilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Şahin Han sprinter yapısıyla favori kadar tuttuğum isimdir. Son startında A.Çelik ile harika uyum göstererek kazanmayı başaran Lualua daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarışında nefes yönünden etkilenen Handassa daha iyi hazırlıkları ve A.Çelik ile kazanmasını beklediğim isimdir.

3.AYAK: Kum pistte kalite olarak bu rakiplerinden farklı görünen Dörtnal Beyi önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yapabilir. Son startında gözlük takısı unutulan yetenekli tay Özoyuncu sprinter yapısıyla favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

4.AYAK: Bana göre kapatılması gereken bir koşu, önde tuttuğum isimler hakkında yorum yapacağım. Navona sert tempoda bir solukta bitirebilir. Sesil Hanım binicisi tarafından çok ışıklı. Rudiko mesafesinde üst sıraları zorlar. Şablondaki diğer isimler imkanlar ölçüsünde değerlendirilmelidir.

5.AYAK: Ceylincan fit duruma geldi ve bu mesafede etkili koşuları bulunmakta. Her geçen gün iyi duruma gelen John Coffey denk grupta yine birincilik mücadelesi verir. Sun Time geçen yarışında çok ışıklı idi ve nefes yönünden sıkıştı. Bugun beyaz bayrak ayna yapabilir. Speed Force mesafe ayırt etmiyor ve tatminkar forma sahip.

6.AYAK: Günün son ayağı sürpriz veya bomba bitebilir. Şablonumdaki sıralama imkanlar ölçüsünde değerlendirilmelidir.

1.Ayak: 3 4 6
2.Ayak: 4
3.Ayak: 2 3
4.Ayak: 4 2 6 5 1 3 7 8
5.Ayak: 3 6 7 2
6.Ayak: 13 9 7 4 6 11 3 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 2 =

Güncel Yorumlar