03 Kasım Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: 2 yaşlı dişi İngiliz taylarına ait günün ilk ayağında değişen takısı ardından kum pistteki ikinci startında hem piste hem yeni takısına uyum sağladığını gösteren 2-DEMİR İNCİ’ye önceliği vereceğim. Son yarışında aynı mesafede yaklaşık 1 saniye formunu arttırdığını gösteren 10-VENTO FORTUNA uzayan mesafede bu kez daha etkili koşacak olup bu tayın rakibi olacaktır. Grubun tecrübeli ve yetenekli ismi 9-PHILBERTA’da bugün Maiden’e veda edebilecek isimlerden. Geniş kuponlarda artan formları ile dikkat çeken iki isim 11-ZILLION SUN ve 6-LADY NAVAJO’ya mutlaka şans verilmeli.

2.Ayak: Günün ikinci ayağı formda iki isim 2-GÖNÜL AVCISI ve 5-KOCAMEMED bu grubu ayıracaklardır. Ekonomik kuponlarda yeterli gördüğüm iki isme rakip arayanlara istikrarlı isimlerden 1-İZTAN ve artan formunun yanı sıra hafif kilo avantajına da sahip olan 11-OZANINOĞLU’nu önereceğim.

3.Ayak: Form ve şans durumlarını eşit gördüğüm isimlerden 3-SAVAŞ ATI, 2-TLOS öncelik vereceğim iki isim. Son yarışlarına nispeten daha uygun grupta 1-DARKHOLM rakiplerini avlayabilir. 6-STAR SCREAM ve 7-OĞLUM BARIŞ koşuya ağırlığını koyabilecek diğer isimlerdir.

4.Ayak: Günün en zevkli geçmesini beklediğim dördüncü ayağında ise 3-PEKÖZ devam eden mükemmel formu ile bir kez daha fotoyu önde geçebilir. 4-BABAARİF, 1-SON OĞUL ve 2-TOROSDAĞI bu safkanın en ufak hatasında devreye girebilecek isimler.

5.Ayak: Seri ikinciliklerinin ardından devam eden güzel formu ile lehine pist ve mesafesinde denk rakipleri yanında 1-ALİÇO günün banko ismi olacaktır.

6.Ayak: Tabelayı tamamladığı son yarışında iyi duruma geldiğini gösteren eküri avantajına da sahip 1-ERGÜÇLÜ ekonomik kuponlarda risk almak isteyenler için ideal tek olacaktır. Formunu beğendiğim 4-HARİKALUDE, yükselen form grafiği ile dikkat çeken 3-CİĞERPARE ve fit durumdaki 5-KAYALASKA bu safkanın en ufak hatasında devreye girebilecek isimlerdir.

1.Ayak: 2-10-9-11-6
2.Ayak: 2-5—-1-11
3.Ayak: 3-2-1-6-7
4.Ayak: 3-4-1-2
5.Ayak: 1
6.Ayak: 1-4-3-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + thirteen =

Güncel Yorumlar