04 Aralık Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kurtel Ekürisi’nden Yozgatlı Ekürisine geçtikten sonra adeta sınıf değiştiren Catch The Rhythm(4) süper formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Bursa kumunda bir farklı koşan Darkholm(5) çok iyi hazırlıkları ile favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Ekonomik kuponlara bu ayak iki isimle geçilebilir. Güzel formu devam eden Gray Tail(6), tempo koşularını seven Savaş Atı(8) ve bu kez daha hazırlıklı görünen He Is Mine(7) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Geçen haftaki yarışı bir nevi galop niyetine olan Sümer Han(8), geliştirdiği nefesiyle ilk şans verdiğim isimdir. Tamerinoğlu temsilcisi olduğu için bu mesafede farklı koşmasını beklediğim Hüyük Kaplanı(4), artan formuyla birinciliğe ortak olabilir. Geçen hafta acemi apranti ile dön dolaş yaptırılan Baba Özeser(1) bu kez farklı koşar. Batuş(2) ve Dorukurt(3) ikilisi daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Bu kez dilbağı takan After Down(1) bilinen seri stiliyle çıktığı gibi bitirebilir. İstanbul’dan çok iyi durumda gelecek olan Sundown(4), sprinter yapısıyla birinciliğe ortak olabilir. İlk startında kolay kazanan Houclini(7) ve kum pistte yatkın orjini ile Lover(5) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Son startlarında aynı koşuda taraklama bitiren Altınkuruş(3), Hasan(4) ve Eymenağa(5) üçlüsü bir blok halinde ayırt edilmeden birlikte değerlendirilmelidir. Kaizbert’in flaş yavrusu Kuddisi(2) ile üst gruptan gelen Hasibakız(1) bu mücadeleye ortak olabilir.

5.AYAK: Megastar gibi başarılı bir safkan ile anne kardeş olan Alserdil(1) bugün de gelmez ise peşini bırakacağım. İstanbul Muhafızı(6) bu kez daha hazırlıklı. Gürdoru(5) tatminkar formuyla hata affetmez.

6.AYAK: Ara sonrası bu pist ve mesafede katıldığı şartlı.3 koşuda ikincilik elde eden Koca Seyid(4) daha sonra götürüldüğü Kocaeli pistinde kulaklık denendiği için beklenini verememişti. Bu yarışına İstanbul’da çok iyi hazırlanan yetenekli tayın ilk birinciliğine ulaşmasını bekliyorum. Bol şanslar dileğiyle..

4-5-6-8-7
8-4-1-2-3
1-4-7-5
3-4-5-2-1
1-6-5
4 tek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 3 =

Güncel Yorumlar