04 Kasım Diyarbakır Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Diyarbakır Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bu pistteki son startı galop niyetine olan Cellat(2), artan tecrübesi ve ekürisinin yardımı ile birinciliğin en güçlü adayıdır. Yaklaşık 20 gündür Doğu’da idmanda olan seri safkan Yazgan(4) kendini yarışa vermesi halinde beyaz bayrak ayna yapabilir.

2.AYAK: Formunda önemli gelişmeler olan Luxor Girl(7) F.Yardımcı idaresinde ilk şans verdiğim isimdir. Son startını bu pist ve mesafede kolay kazanan Erdekli(8) hemcinslerinin yanında yine birincilik mücadelesi verir. Ağır kilosuna rağmen iyi durumu devam eden Afra Tafra(2) yine üst sıraları zorlar. İstikrarlı koşan Erken Gelen Nisa(1), denk grupta hata affetmez. Miss Balkan(5) kondisyon açığını kapattı, süratli yapısıyla takibe alınmalı. Flood Gril(4), Prenses Golda(6) ve Green Voilette(12) imkanlar ölçüsünde şans verdiğim diğer safkanlardır.

3.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Merve Ana(11), ilk şans verdiğim isimdir. Yine formunda aşama kaydeden Uçan Şahin(4) ile Copy Center(1) ikilisi rakipleridir. Crazy Maku(6) tatminkar formuyla sürpriz yapabilir.

4.AYAK: Oğlum Yusuf(9) önde temposunu iyi ayarlarsa beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Hilal Ağa(6) kazandığı yarıştaki formunu devam ettiriyor. Dağdağan(3) dişine göre rakiplerinin yanında hata affetmez. Godfather(5), Deli Faruk(4) ve Kabaklı(11) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Diyarbakır pistindeki tek startını gezinti yaparcasına kolay kazanan Canguven(2), devam ettirdiği formuyla günün en şanslı ismi olur.

6.AYAK: Koşunun süratli geçecek olması lehine görünen Altın Kral(10) sprinter yapısıyla birincilik serisine devam edebilir. Dallıcalı(5) sonlarda sıkı gelecek. Elmasınkızı(7) pilotunu buldu. Çivici(4) Elazığ’da yarış gördü, bu pistte de üst sıraları zorlar. Taşçı Pehlivan(2), Delicihan(6) ve Kırım Ay(1) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 2-4
2.Ayak: 7-8-2-1-5-4-6-12
3.Ayak: 11-4-1-6
4.Ayak: 9-6-3-5-4-11
5.Ayak: 2
6.Ayak: 10-5-7-4-2-6-1

One Response

  1. ilk ayak ilk beş atı yazıyorum 6.at geliyor oyunu satan hile yapan varsa eğer çoluğundan çocuğundan çıksın inşallah bir depremzede olarak elimizdeki son parada gitmiş oldu haram zıkkım olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × two =

Güncel Yorumlar