04 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Osman YILMAZ—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Çim yarışlarının sentetik piste alındığı programda pist ayırt etmeyen 2-KAFKASIM’a ilk şansı vereceğim. Son yarışında değişen takısının faydasını gören 5-KÜÇÜK JOKER değişen piste rağmen artan formu ile bu safkanın yakın rakibi olur. Geniş kuponlarda 8-CEYLANHAN, 1-AĞRI ŞAHI, 3-KİLİT ve 9-GÖKÇEMELEK mutlaka ilave edilebilir.

2.Ayak: Grubun en istikrarlı isimlerinden alan 1-SİNANLI uyumlu binicisi ile tam mesafesinde ekonomik kuponlarda cazip tek yazılabilir. Yarış görüp nefes açan 7-MAKRIKÖY usta pilotu ile koşuya ağırlığını koyacaktır. Galop niyetine gelen son koşusu ardından artan kondisyonu ile 5-LOKUM OĞLU, pist ayırt etmeyen 3-ÇELİKMAN, tatminkar son yarışında dikkat çeken 2-ASTREOİD ile sürprizcilere 4-GÜLENYÜZ’ü önereceğim.

3.Ayak: Başarılı yarışlarının ardından devam eden güzel formları ile 3-THE LAST LION ve 4-GIRL OF SUN mücadelesi bu ayakta nefesleri kesecek. Son yarışı ölçü olmayan 8-WINNER MAN uygun rakipleri yanında en ufak hatayı affetmez.

4.Ayak: Yarışların sentetik piste alınması ile şansı biraz daha artan 3-AYMELEKCAN günün bir diğer tek tercihlerinden olacaktır. İyi durumdaki 2-KAANBERK, yatkın olduğu pistte 1-BEYHAKAN, bir süredir start almasa da iyi hazırlanan 4-AYNALIÇARŞI ve pist ayırt etmeyen 5-FIRTINALI DENİZ geniş kuponlara ilave edilebilir.

5.Ayak: İlk startında başa baş mücadeleden galip ayrılırken hem yarış tecrübesi hem de kazanma hırsını arttırarak büyük avantaj kazanan 5-TOUGH bugün tecrübeli rakiplerini avlayabilir. Banko önermek istiyorum.

6.Ayak: Sürpriz beklenen son ayak için yaptığım görüşmelerden oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

1.Ayak: 2-5—-8-1-3-9
2.Ayak: 1—-7-5-3-2-4
3.Ayak: 3-4-8
4.Ayak: 3—-2-1-4-5
5.Ayak: 5
6.Ayak: 8-3-13-7-10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve − 1 =

Güncel Yorumlar