04 Ocak Sanlıurfa Son Duyumlar Osman Yılmaz—ÜCRETSİZ

Osman Yılmaz’ın Şanlıurfa Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Maiden 3 yaşlı dişi İngiliz taylarına ait günün ilk ayağında yeterli tecrübeye sahip 3-Dı Maria ilk kez koşacağı Şanlıurfa pistinde uygun rakipleri yanında birincilikle tanışabilir. Açıklarını kapatan 5-Giant Fist tekrar eski takısına döndü, en ufak hatayı affetmez. İlk startında tatminkar koşan 6-Hasmatra artan koşu tecrübesi ile koşuya ağırlığını koyacaktır. 2-Calornia Girl ve 7-Kaya Kalesi’de bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken taylar.

2.Ayak: Eküri avantajlı formda 2-Veysinin Oğlu’nun bir kez daha fotoyu önde geçmesi bekleniyor. Tabelada yer aldığı son yarışında dikkatleri üzerine çeken 5-Faysal Mirzabey geliştirdiği formu ile fotoya uzanabilir. Şanlıurfa pistinde iki başarılı yarış koşan 1-Derdo’da üst sıraları zorlayacak bir isim. 3-Gün Gelir ve 6-Oğlum Mirhat’a dikkat edilmeli.

3.Ayak: Günün üçüncü ayağı için aldığım sürpriz duyumlar ve yaptığım çalışmalardan oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşıyorum.

4.Ayak: Kazandığı yarışı ardından koruduğu etkili formu ile 1-Ağır Adam bir aksilik olmazsa yine rakiplerini avlar.

5.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağı olan bu koşuda son haftalardaki performansı ile çok ön plana çıkan 6-Game Of The Rise’i banko önereceğim.

6.Ayak: Son yarışları ölçü olmayan eküri avantajlı 7-Oğlum Kayra müsait grupta kazanmaya yakın isim olarak önereceğim. İstanbul sentetik pistte kazanıp çok formda geldiği Şanlıurfa pistini yadırgamadan yine rakiplerini avlayacağına inandığım 12-Beyza Sultan ekürilerin en ciddi rakibi olur. Bu iki safkan ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Geniş kuponlarda ise 14-Moskova Ateşi, 1-Karacakurt ve 4-Dallıcalı yer verilmesi gereken önemi isimler.

1.Ayak: 3-5-6-2-7
2.Ayak: 2-5-1-3-6
3.Ayak: 11-1-2-9-3-15-18
4.Ayak: 1 Tek
5.Ayak: 6 Tek
6.Ayak: 7-12-14-1-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen + 20 =

Güncel Yorumlar