05 Aralık Adana İsmet Demir Altılı Ganyan 3.612,70 Tuttu…

İsmet Demir Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bu yarışa çok iyi hazırlanan Mine of Fire(6) denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Arka arkaya kazanarak formunu gösteren Pastor(4) A.Çelik idaresinde yine birincilik mücadelesi verir. Karaderviş(3) lehine görünen sürat yarışında sonlarda sıkı gelecek. Özün(7) Adana kumunu sevmekte, mutlaka yazılmalı. Roughneck(8), Unchained Melody(9) ve Yılmazhan(5) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Formunda önemli gelişmeler olan The Best of Time(3) sevdiği tempo yarışında beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Yine artan formuyla Cold Mountain(9) pist ve mesafesinde ikinci şans verdiğim isimdir. Her geçen gün artan formuyla Orphan Girl(6) denk rakiplerini avlayabilir. Şüşü(1) ve Be Happy(2) tatminkar forma sahip kısraklar olup, denk grupta üst sıraları zorlarlar.

3.AYAK: Hafta içindeki yarışı bir nevi galop niyetine olan Babahakkı(5) H.Çizik’in tekrar tercih etmesiyle ilk şans verdiğim isimdir. Aynı koşuyu kazanıp moral bulan Hızlı Kuruş(2) artan kilosuna rağmen yine birincilik mücadelesi verir. Büyük Kırım(6) tırnağının ucuna geldi, sert temposuyla çıktığı gibi bitirebilir. Terapist(7) takip atımız, denk grupta kollanmalı. Buğu(3) zaman zaman tatminkar koşular koşmakta, sürprizi gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Ankara’dan bildiğim Portrait of Lady(1) hemcinslerinin yanında beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir, ilk şansı veriyorum. Ya Hochy(3) boğaz yollarından operasyon geçirdikten sonra klasına yakışır koşmaya başladı. Boudicca(4) tam bir kum atı olup, denk rakiplerini avlayabilir. Sayra Kızım(5) için çok iyi koşacak duyumu var, dikkat!

5.AYAK: Hibiscus(3) favoriye oranla kilo avantajına sahip ve fit durumda. Lady Venüs(1) Ankara’dan süper durumda geldi ve bu grupta da bir solukta bitirebilir. El Compadre(2) çok iyi hazırlıklara sahip, kumdaki ilk sınavında söz sahibi olabilir.

6.AYAK: Bugün için önde kuracağı temposuyla beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim Ayza Hanım(3)’ın maiden’a veda etmesini bekliyorum. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 6-4-3-7-8-9-5
2.Ayak: 3-9-6-1-2
3.Ayak: 5-2-6-7-3
4.Ayak: 1-3-4-5
5.Ayak: 3-1-2
6.Ayak: 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + ten =

Güncel Yorumlar