08 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: İyi durumu devam eden Sonemir(3) A.Çelik’in tercih etmesiyle ilk şans verdiğim isimdir. Yarış kazanıp moral bulan ve bu pisti çok seven Karazeytin(5) denk grupta yine birincilik mücadelesi verir. Alsancaklı(6) bu aralar tırnağının ucunda. Karaçetin(7) ve Acartürk(4) sonlarda sıkı gelecek olup, sağlam kuponlara eklenmelidir.

2.AYAK: Son startı ölçü olmayan Sakalaydın(4), iyi hazırlandığı bu sınavında ekürisinin yardımı ile ilk şans verdiğim isimdir. Son startını tekrar ederse lehine dönen mesafesinde Alemin Kralı(1) üst sıraları zorlar. Hafta içinde harika sprint atıp kazanan Sinanlı(5), denk rakipler yanında yine söz sahibi olabilir. Şahinşevket(6) ve Reisoğlu(7) sürprizde şans verdiğim safkanlardır.

3.AYAK: Sürekli aşama kaydeden Silver Orbit(8) bu kez şansını Karataş ile deneyecek olup, önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yapabilir. Ahır ekibinin çok güvendiği Anck Sunamum(2), artan form ve tecrübesiyle ikinci şans verdiğim isimdir. İlk startında tatminkar bir ikincilik elde eden Mogaavo(6) ile iyi duyumlar aldığım Angel of Honour(3) sağlam kuponlara eklenmelidir.

4.AYAK: Bu kez denk rakiplerinin yanında kantarmasını çok iyi tanıyan klas pilotuyla yarışacak olan Rampage(2), ilk şans verdiğim isimdir. Kilo kiloya koşacak olan Doğa Kanunu(1) yarışta tempo atı olmadığından beyaz bayrak ayna yapabilir. Eski havasını bulan Carrot(4), sprinter yapısıyla hata affetmez. Aybars(3) ve Silk Road(7) ikilisi sürpriz.

5.AYAK: Ankara’dan çok iyi durumda gelecek olan şampiyon adayı tay Gülüm Osman(4)’ın süper formuyla Çaldıran Koşusu’nu kazanmasını bekliyorum. Cuma günü hipodromda karşılaştığım Kitapçı ekürisinin menajeri Arap Ergün’ün 2 milyon 250 Bin TL teklif aldık dediği Finesse’in tam kardeşi Fierro Mio(3), favorinin hata yapması halinde devreye girebilir.

6.AYAK: Şorşin tedavisi sonrası iki yarış gören Wolf Polat(10) önde kuracağı sert temposuyla bu kez çıktığı gibi bitirebilir. Son koşularına oranla uygun rakiplerinin yanında Merdokan(2) ümit veren aprantisiyle ikinci şans verdiğim isimdir. Bursa’dan çok iyi durumda gelecek olan Demirbatur(1) pistte yatkınlığıyla üst sıraları zorlar. Nexia(7) kondisyon açığını kapattı, dikkat! Zabunhan(11)’ın formunda gelişmeler var ve eküri avantajına sahip. Sultanım(3), Centenario(13) ve Barbie Royal(17) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 3-5-6-7-4
2.Ayak: 4-1-5-6-7
3.Ayak: 8-2-6-3
4.Ayak: 2-1-4-3-7
5.Ayak: 4 tek
6.Ayak: 10-2-1-7-11-3-13-17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − one =

Güncel Yorumlar