05 Kasım İzmir İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İzmir Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Living For Love(10) devam ettirdiği formu ve uygun kilosuyla ilk şans verdiğim isimdir. Kaba kumdaki tek startında üçüncülük elde eden Poker Face(7) artan form ve tecrübesiyle ikinci şans verdiğim isimdir. Formunda önemli gelişmeler olan Freedom Flight(11) uygun kilosuyla çıkışa geçebilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Çınar Bey(6) ve kazandığı yarışı sonrası muntazam idmanda olan Çatalkaya(2) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Wounded(4) ve Avukat(2) aynı stile sahip safkanlar, önde birbirlerini erken yıpratmaz ise bu ikiliden biri kazanabilir. Keskin Nişancı(5) iyi hazırlandı. Yahyahan(1) sonlarda sıkı gelecek. Mctamer(6) ve Gölcüklü(3) sürpriz beklediğim safkanlardır.

3.AYAK: İlk startında çok büyük favori çıkan Master Chef(5) makineden geç çıkınca beklenen yarışını yapamamıştı, bu yarışına çok iyi hazırlanan yetenekli tayın artan form ve tecrübesiyle birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Son startında sert rakiplerinden etkilenen Selimabi(5) daha önce geçtiği rakiplerinin yanında uyum sağladığı yetenekli aprantisiyle ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen yetenekli safkan Niğbolu(7) bu kez İzmir pistini daha iyi tanıyacağından favoriden rövanşı alabilir. Ildırlı(6)’nın son startına anlam veremedim, uyumlu pilotuyla bu kez farklı koşar. Egenin Aslanı(1) önde yıpratılmaz ise bilinen sert temposuyla beyaz bayrak ayna yapabilir.

5.AYAK: Bu aralar çok iyi form tutan Kayalarlı(3) denk rakipler yanında yine birincilik mücadelesi verir. Son startını etkili sprintiyle kazanan Kır Kumru(5) fit durumuyla favorinin öncelikli rakibi olur. Kaizbert kanı taşıyan Tekkurşun(1) önde boş kalırsa çıktığı gibi bitirebilir. İyi ellerde özenle hazırlanan Şerifağa(4) daha sonraki ihtimaldir.

6.AYAK: İlk startında Kuddusi gibi güçlü bir Kaizbert temsilcisini geçen Tagor(2), artan form ve tecrübesiyle birinciliğin en güçlü adayı olup, ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Bu mesafede grupta en iyi bitiriş derecesine sahip olan Baba Mahir(8), favorinin ilk rakibi olur. Milasberk(5) ve Gözyaşıotu(3) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle.

10-7-11-6-2
4-2-5-1-6-3
5
5-7-6-1
3-5-1-4
2-8-5-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − six =

Güncel Yorumlar