06 Aralık Adana Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Çim pistteki tatminkar ilk startı ardından tabelayı tamamladığı son yarışında kuma piste daha yatkın bir isim olacağını gösteren ve bu kez artan koşu tecrübesi ile kazanır duyumlarını aldığım 12-UZAYHAN’ı Maiden yarışta risk almak isteyenler için cazip tek olarak önereceğim. Bu tayın bekleneni verememesi halinde devreye girebilecek isimlerden 3-BERZANIM ekürisininde yardımı ile ön sıralarda yer alacaktır. Daha sonra 1-AKHİL, 5-CESURKAN, 2-BERSEY ve 4-BÜYÜKCEZA geniş kuponlarda bulundurulmalı.

2.Ayak: Bana göre günün en zorlu virajı bu ayak. Denk güçte safkanların mücadelesinde her atın bir birini geçme şansı olduğu bu ayak için aldığım duyumlardan yola çıkarak oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

3.Ayak: Ankara’daki son yarışında tüm açıklarını kapattığını gösteren ve Adana’ya çok iyi durumda geldiğini öğrendiğim 1-TRİLYA sevdiği Adana pistinde ikinci altılının sığınacak bir diğer limanı olarak görüyorum. İyi durumdaki 7-THE DERWISH en ufak hatayı affetmez. 2-CONTENDER ve 5-MARS bu ikilinin yakın takipçisi olacak isimler. Adana kum pistinde etkili yarışlarıyla hatırladığım 4-KEREM EYLE’de geniş kuponlarda ilave edilebilir.

4.Ayak: Günün en zevkli mücadelesine gelince bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden formda 4-KING SERKAN günün yıkılmaz kalesi konumunda.

5.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağı olan bu koşuda ise istikrarlı formu ile dikkat çeken ve bu kez Maiden’e veda eder duyumlarını aldığım 10-SAKARYA GÜZELİ’ne ilk şansı vereceğim. Dilbağı eklendiği son yarışında performansı artan ve ikinciliğinde tüm dikkatleri üzerine çeken 5-BABA İBRAHİM bu kez birincilikle tanışabilir. Son haftalarda yükselen form grafiği ile 8-KANARHAN’da birinciliğin güçlü adaylarından biri olacaktır. 2-ALBUZAT ve 4-BABA İBRAHİM ise bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken iki isim.

6.Ayak: Son ayakta ise İstanbul’da daha sert gruplarda boy gösteren 5-KAYASEL ve Ankara’da bu pist ve mesafede Gr3 galibiyeti olan kalite kumaşa sahip 2-ALİBEĞ arasındaki zevkli mücadele koşunun kazanını belirler. Uzun süredir start almasa da iyi hazırlıklara sahip 4-GÜNSALAR dinçlikle birincilik serisini koruyabilir. 7-ONARBEY ve 17-ŞİRİNMİŞİRİN sürpriz arayanlara önereceğim isimler.

1.Ayak: 12—-3-1-5-2-4
2.Ayak: 8-2-1-5-3-6
3.Ayak: 1—-7-2-5—-4
4.Ayak: 4
5.Ayak: 10-5-8-2-4
6.Ayak: 5-2—-4-7-17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight + ten =

Güncel Yorumlar