06 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bu aralar çok iyi form tutan The Black Stallion(5) pist ve mesafesinde ilk şans verdiğim isimdir. Yarış kazanıp moral bulan Ferhan(6) denk rakipler yanında yine birincilik mücadelesi verir. Tempo koşularını seven Salazar(9) bu kez Kocakaya ile farklı bir netice alabilir.

2.AYAK: Yeltay(2) süper durumda ve çıktığı gibi bitirebilir. Sürgüntay(6) pist ayırt etmiyor. Demirperde(4) Ankara pistinden çok formda gelecek. Ulubaş(8) sprinter yapısıyla kollanmalı.

3.AYAK: Son startındaki gibi önde beklemeyi yapacak olan Kaizbert temsilcisi Yolkıran(7) süper formuyla kazanmasını beklediğim isimdir.

4.AYAK: Son startı kesinlikle ölçü olmayan Flashing Girl(2) Ankara pistinde çok iyi hazırlandı. Malones(3) süper forma ulaştı. Grubun genç isimleri Moorland(6) ve Prior(7) sürpriz.

5.AYAK: Tempo koşularını seven Volta(3) denk rakipler yanında beyaz bayrak ayna yapabilir. Burakşah(1) etkili formunu koruyor. Agera(4) istenilen forma ulaştı. Depository(5) ve Spread The Joy(7) daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: 2 yaşlı dişi İngiliz tayların maiden mücadelesi sürpriz veya bomba bitebilir. Ben hepsi yazarak en cazip olanın gelmesini bekleyeceğim. Bol şanslar dileğiyle …

1.Ayak: 5 6 9
2.Ayak: 2 6 4 8
3.Ayak: 7
4.Ayak: 2 3 6 7
5.Ayak: 3 1 4 5 7
6.Ayak: Hepsi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + twelve =

Güncel Yorumlar