06 Eylül İzmir Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ŞABLON
1.Ayak 10-9-8-6-3-7
2.Ayak 8-5-4-7
3.Ayak 3-1-
4.Ayak 1—-3-4-6-7
5.Ayak 3—5-8-9
6.Ayak 5-3-8-6

1.Ayak: Sert gruptaki son yarışında tabela dışı kalsa da tatminkar koşan 10-CESURAYAK bu kez daha müsait grupta hafif kilo avantajı ile öne çıkan isim. Tabelayı tamamladığı son yarışında tüm dikkatleri üzerine çeken 9-HOVARDA bugün daha iyi durumda gireceği bu koşuyu kazanabilir. Eksik olduğu çim pistteki son yarışı bu koşusu için kesinlikle ölçü olmayan 8-FRENKLİ ATEŞİ’de üst sıralarda yer vereceğim isim. Geniş kuponlar için 6-YAZ AĞASI, 3-BİLBİLAN ve 7-KÜŞİ şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Özlediği birinciliğe kavuştuğu yarışı ardından koruduğu etkili formu ve uyumlu binicisi ile bir kez daha hem cinslerinin yanında 8-DENİZYILDIZI fotoyu önde geçebilir. Son yarışına nazaran bugün daha müsait grupta 5-JİNET en ufak hatayı affetmez. Yarış görüp nefes açan 4-YAZLALI ile kısa bir süre geri alınsa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 7-MISKY BABY bu safkanlara rakip önereceğim isimler.

3.Ayak: Maiden 2 yaşlı İngilizlere ait günün üçüncü ayağında ise her geçen gün artan formları ile yetenekli iki isim 3-TURGUTLU EFESİ ve 1-FEAR NOTHIN yeterli olacaktır.

4.Ayak: Kazandığı yarışları ardından koruduğu mükemmel formu ile 1-EKMEZİNOĞLU bir kez daha fotoyu önde geçebilir. Günün teki olarak önereceğim bu safkana güvenemeyenler için sıralamam şablonumdadır.

5.Ayak: Formda 3-EMPEROR SION bu rakipleri arasında en iyi dereceye sahip olduğu mesafede günün ikinci teki olarak yazılabilir. Açıklarını kapatan 5-AVUKAT çok müsait grupta en ufak hatayı affetmez. Bu ayağı biraz daha geniş tutmak isteyenler ise 8-GRAND ZOFF ve 9-YAHYAHAN’a şans verebilirler.

6.Ayak: Henüz Maiden bir isim olmasına rağmen son yarışında Handikap -14’da boyun farkı ile birinciliği kaybeden bu kez daha da iyi duruma geldiğini öğrendiğim 5-WHITE CATTLEYA’nın kazanır duyumlarını aldım. Her geçen gün yükselen form grafiği ile dikkat çeken 3-COLDGRAY kazanma tecrübesi olan bir isim. Ahır ekibinin çok güvendiği 8-TROJEN FLY ile tabelada yer aldığı son yarışında aşama kaydettiğini gösteren 6-EL MESCALERO daha sonra şans vereceğim isimler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − ten =

Güncel Yorumlar