06 Kasım Bursa Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerin bir araya geldiği günün ilk ayağında çok at yazmakta fayda var. Sıralamamı şablonumda görebilirsiniz.

2.Ayak: Çim piste çıktıktan üçtü üç ikincilik serisi ile bu piste olan yakınlığını ortaya koyan 6-Prens Göksu kendisini tanıyan binicisi ile günün bankosu.

3.Ayak: Değişen takısının ardından tabelada yer aldığı yarışlarında nedenli formda olduğunu gösteren 5-Özgür Fatih’e ilk şansı vereceğim. Son yarışındaki ikinciliğinde tüm dikkatleri üzerine çeken 2-Rüzgar Fırtınası devam eden iyi durumu ile yine rakiplerine zor anlar yaşatabilir. Uygun grupta birincilik şansı yüksek 1-Gubaz ve yükselen formu ile 4-Özdemirağa daha sonra sırası ile şans vereceğim isimler.

4.Ayak: Maiden’e veda ettiği yarışı ardından koruduğu güzel formu ile 3-Nasip, bu rakipleri arasında mesafenin en iyi derecenin sahibi olan istikrarlı isimlerden 4-Owerti, son yarışına nispeten daha uygun grupta 1-Sea Breeze ile zevkli mücadeleden galip ayrıldığı yarışında Maiden ayrılan formda 5-İzmir Çocuğu kuponlara birlikte yazılmalı.

5.Ayak: Müsait grubu bulan 2-Muammerbey ve 1-Tomiris başta olmak üzere formda 3-Hill Head ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Geniş kuponlarda 6-Kunta Kinte ve 7-Green Gift ilave edilebilir.

6.Ayak: Son yarışına nispeten daha uygun grupta 4-The Collector yeterli formu ile kazanmaya yakın. Risk almak isteyenler bu safkanı tek yazabilirler. 3-Texas Mahir, 6-Superheat ve 9-Horasan bu ayağın kapaması olacak isimlerdir.

1.Ayak: 2-1-6-3-7
2.Ayak: 6
3.Ayak: 5-2-1-4
4.Ayak: 3-4-1-5
5.Ayak: 2-1-3—-6-7
6.Ayak: 4—-3-6-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − eleven =

Güncel Yorumlar