06 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: İstanbul’da dünden beri aralıklarla yağmur var ve muhtemelen koşular sentetik piste alınacak, ben çalışmamı sentetik piste göre ayarladım. Mehmet Kaya Bursa’da kendi atı dahil bineceği bir çok isim varken Muzobaba(2) için İstanbul’u tercih ettiğini duydum ve ilk şansı veriyorum. Her geçen gün iyi duruma gelen yetenekli safkan Kızıloğlum(1), favorinin ilk rakibi olur. İdman pistinde güzel işler sergileyen Es Esmerim(8), sıklet avantajıyla daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Geçen seneki elit tay satışlarından 700 Bin TL gibi rekor bir fiyata alınan Sancar(4) uzun süredir muntazam hazırlandı ve ekibi de çok güveniyor. Grubun en tecrübeli ismi Karbatur(3) H.Çizik ile birincilik mücadelesine ortak olabilir. Sentetik pisti daha iyi olan Melikenur(10) ile galop niyetine yarış gören Kaizbert temsilcisi Altınbartın(1) üst sıraları zorlarlar. Turap Bey(5) bu kez farklı koşacak, dikkat! Irmak(8) ve Genç Mimar(7) sürpriz beklediğim isimlerdir.

3.AYAK: Ankara’dan iddialı getirilen Blood Diamond(6) sevdiği tempo yarışında çıktığı gibi bitirebilir. Kuababa(4) bu aralar süper forma ulaştı. Green Shadow(5) son iki sentetik pistinden de galibiyetle ayrıldı. Yaşama Sevinci(1) dişine göre rakipler yanında. Believe In Me(3) ve Brave Prince(2) ile bu ayak sağlama alınmalıdır.

4.AYAK: Lehine görünen pist koşularında Jack Sparrow(2) denk rakiplerini avlayabilir. Lupo Uno(4) son startında Bursa pistini yadırgadı. Gold Polat(5) sonlarda mermi gibi sprint atacak. Always Forth(1) sevdiği tempo yarışında çıktığı gibi bitirebilir. Run And Win(6) ve Agera(3) ikilisi sürpriz.

5.AYAK: Geçen hafta bu pist ve mesafede başarılı bir ikincilik elde eden Burakşah(1) devam ettirdiği formuyla denk rakiplerini üstünlük sağlayacaktır.

6.AYAK: Son startında hücumda geç kaldığı için ikinci kalan Baba İlhami(9), ekürisinin yardımı ile favorim. Önde bomboş kaçacak olan Yolkıran(4)’a ahır ekibi çok inanıyor. Son startı tatminkar olan Atardamar(1) daha sonraki ihtimaldir.

1.Ayak: 2-1-8
2.Ayak: 4-3-10-1-5-8-7
3.Ayak: 6-4-5-1-3-2
4.Ayak: 2-4-5-1-6-3
5.Ayak: 1 tek BURAKŞAH
6.Ayak: 9-4-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 2 =

Güncel Yorumlar