07 Aralık Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir——ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Arka arkaya kazanarak istenilen form düzeyine ulaştığını gösteren Our Pride(10), uygun kilosuyla ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen Bartuefe(9) önde boş kalacağından beyaz bayrak ayna yapabilir. Yarış kazanıp moral bulan Lord of Time(8) ile bu sıklet ile farklı koşmasını beklediğim Alidev(7) üst sıraları zorlarlar. Kick Colleen(2) startı iyi alırsa denk grupta söz sahibi olabilir. Baş Bela(6), Mortodela(4) ve Babayega(3) sürprizlerimdir.

2.AYAK: Fit duruma gelen ve iç start çekme avantajı bulunan Silver Orbit(11) önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitirebilir. Vernazza’nın anne kardeşi olan Minsk(7) güzel forma ulaşmasıyla birinciliğe ortak olabilir. Pluvia(8) ve Coup Dhonneur(3) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Önde tek başına kaçacak olan Innovation(4) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Kum pistte henüz geçilmeyen Unknown Love(3) etkili formuyla birinciliğe ortak olabilir. Sonlarda sıkı gelecek olan Rio Blondie(1) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Süper forma ulaşan Mehtar(1) ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Çağıran(4) bu kez daha hazırlıklı, sonlarda sıkı gelecek. Atlıbey(2) ve Babamedet(3) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Sevdiği Bursa kumunda Manidar(2) çıktığı gibi bitirmeye çalışacak. Başkaynak(1) bu tip gruplarda zaman zaman etkili olabiliyor. Göldem(3)’in uzunu eksik olmasına rağmen grup müsait. Fıratın Öfkesi(6) ve Efeberk(5) daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Geçen hafta bu pist ve mesafede apranti ile 60 kiloda yarışıp potada ikincilik elde eden Uçanbilgin(8) bu kez şansını M.Çiçek ile deneyecek olup, uygunlaşan kilosuyla risk edilmelidir. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 10-9-8-7-2-6-4-3
2.Ayak: 11-7-8-3
3.Ayak: 4-3-1
4.Ayak: 1-4-2-3
5.Ayak: 2-1-3-6-5
6.Ayak: 8 tek UÇANBİLGİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 3 =

Güncel Yorumlar