07 Aralık Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini–Tuttu 207,10 TL

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: İstanbul ve Ankara maceralarının ardından sevdiği Kocaeli pistinde dönen 3-THE LAST LION sevdiği mesafede birinciliğin en güçlü adayı. 4-HAKEEMOĞLU için bugün daha iyi durumda kazanır duyumlarını aldım. 5-FATİHİN GÜLÜ’nün zamanı geldi. 7-MY QUEEN LOVE ve 1-AIRMAN ilk ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimler.

2.Ayak: Henüz Maiden bir isim olsa da son haftalarda çim pistte sergilediği performans ile göz dolduran 4-MISS JASMIN bu formu ile pist ayırt etmeden fotoyu önde geçebilir. Son yarışında tüm dikkatleri üzerine çeken 2-LADY LIPA bu kez daha iyi durumda gireceği bu koşuda en ufak hatayı affetmez. Bu grup için yeterli formu ile 3-LADY MAYA ve bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 1-İSTANBUL ATEŞİ daha sonra şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Son dört yarışında şehir şehir gezdirilse de çim kum ayırt etmeden kazandığı yarışlarında formunun zirvesinde olduğunu gösteren 5-ŞİNTAY ve ümitleri boşa çıkardığı son yarışı galop niyetine gelen 3-BANA MÜSAADE arasındaki mücadele bu ayağın kazananı belirleyecektir.

4.Ayak: Uygun rakipleri yanında yatkın olduğu pist ve mesafede 5-SİDELİ risk almak isteyenler için bu ayakta cazip tek olarak önereceğim. Bu safkanın kötü koşması halinde devreye girmesi muhtemel isimlerden 1-GALYALILAR, 4-RASİM KAPTAN, uzun süredir start almasa da dinçlikle 7-NİĞDE BEYİ ve gördüğü yarışlarla açıklarını kapatan 3-MISTER BOND’a sırası ile kuponlarınızda yer verebilirsiniz.

5.Ayak: İstanbul sentetik pistte daha sert grupta tabela dışı kaldığı son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 2-KELEŞHAN’a önceliği vereceğim. Formda 4-ZORMÜZEYYEN bu safkanın yakın takipçisi olacaktır. 5-NEHİRİNOĞLU çıktığı gibi bitirebilir dikkat. Tatminkar formu ile 3-KUSURSUZ GÜÇ ve 7-DEMİR PENÇE ise bu ayakta sürpriz arayanlara önereceğim isimler.

6.Ayak: Maiden 2 yaşlı İngiliz taylarına ait günün son ayağında yakın ara ikinci tamamladığı son yarışında formunda gelişmeler olduğunu gösteren 6-INDIAN SONATA için kolay kazanır duyumlarını adım ve banko önermek istiyorum.

1.Ayak: 3-4-5-7-1
2.Ayak: 4-2-3-1
3.Ayak: 5-3
4.Ayak: 5-1-4-7-3
5.Ayak: 2-4-5-3-7
6.Ayak: 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − seven =

Güncel Yorumlar