07 Kasım Ankara Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Bir süredir start almasa da iyi hazırlanan ve sorunları giderilen 8-Pamphylia, tatminkar formu ile 9-Royal Chick, birincilikle tanıştığı yarışı ardından koruduğu etkili formu ile 5-Touch Of Class başta olmak üzere 1-Bay Bay Hepiniz ve 6-Ünsalhan bu ayakta birlikte kuponlara yazılmalı.

2.Ayak: İlk kez start alacak 2 yaşlı İngiliz taylarına ait günün ikinci ayağında öne çıkan isimlerden 8-Zirkon,, 7-Vice Varsa, 2-Gölge, 6-Şapsığ ve 4-Mahdum bütçelere göre kuponlara yazılmalı.

3.Ayak: Son yarışına nispeten daha uygun grupta usta pilotu ile 8-Sevinsevil birinciliğin güçlü adaylarından. Son yarışında dikkat çeken performansı ile 9-Şkiptar bu safkanın ciddi rakibi olur. Çim pistte noksan olsa da binicisinin ısrar ettiği 5-Canseklavi en ufak hatayı affetmez. 2-Aydankız ve 7-Ildır Beyi’ne dikkat edilmeli.

4.Ayak: Mesafenin başarılı isimlerinden 3-King Serkan yarışı kazanmaya yakın. Bu safkanın hata yapması üzerine 1-Baba Hancı, 4-Kızıl Dev, 6-Catchtherhythm ve 7-Deli Tahir devreye girebilecek isimlerdir.

5.Ayak: Son yarışı ölçü olmayan 1-Uçandede bu kez daha müsait grupta rakiplerini avlayabilir. İlk startını zorlanmadan kazanarak beklentileri boşa çıkarmayan 3-Yeşildalga ve yine ilk startında uzak ara rakiplerine fark atan 2-Kumma bu ayakta öne çıkan diğer isimler. Formda 6-Büyükkale ve son yarışı ölçü olmayan 5-Aladini geniş kuponlarda yazılması gereken isimler.

6.Ayak: Çim kum ayırt etmeden kazandığı yarışlarında kazandığı yarışlarında iyi kumaşını ortaya koyan 9-Think Positive yine uyumlu pilotu ile kazanarak seriye devam edecektir. Günün banko ismi olarak önermek istiyorum.

1.Ayak: 8-9-5-1-6
2.Ayak: 8-7-2-6-4
3.Ayak: 8-9-5-2-7
4.Ayak: 3—-1-4-6-7
5.Ayak: 1-3-2—–6-5
6.Ayak: 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 8 =

Güncel Yorumlar