07 Kasım İzmir İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İzmir Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Son startında sert rakiplerinden etkilenen Oğlum Çelik(5), önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir, ilk şansı veriyorum. Bu aralar çok iyi form tutan Asia San(3), denk rakipler yanında birinciliğe ortak olabilir. Yetenekli aprantisiyle Key of Love(6), üst sıraları zorlar. See You Soon(4) ve Rasgele(7) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Pilotu Mehmet Kaya ile farklı koşabilen Son Mahsül(4), denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Önde kuracağı sert temposuyla Ertürker(3), beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Silent River(9), grubun en tecrübeli ismi yine üst sıraları zorlar. Uçanyumak(11) iyi ellerde özenle hazırlandı. Baruthan(2) tatminkar formuyla sürpriz.

3.AYAK: Son koşularına oranla denk rakipler yanında ve normale dönen sıkletiyle yarışacak olan Julianna(4)’nın uyumlu pilotuyla birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Kaba kumdaki tek startında kazanma başarısı gösteren yetenekli kısrak Ak İrem(10), artan form ve tecrübesiyle yine birinciliğe uzanabilir. Son koşularına oranla denk rakipler yanında Zerafetli(2), favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Beatris(3) bu haftaki idmanlarında göz doldurdu. El değiştirdikten sonra çok iyi hazırlanan Düzlük Prensesi(5) sürprizi gerçekleştirebilir.

5.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Harzemşah(4) AGF’de büyük favori çıkmış, vasat grupta çok şanslıdır. Sabah yaptığım bir görüşme sonucunda çok iyi hazırlandığını öğrendiğim Yamanefe(5), dinçlikle ve yetenekli aprantisiyle favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

6.AYAK: Altılı ganyanın kader yarışında mümkün olduğunca fazlaca safkana şans verilmeli. Poyraz Dağı(11) istenilen forma ulaştı. Takip atımız Börü(5) artan formuyla birincilik mücadelesi verir. Formunda önemli gelişmeler olan Steel Claw(14) ve Nazara Wave(10) üst sıraları zorlar. Gideregider(17) uygun kilosuyla beklenen patlamayı gerçekleştirebilir. Prenses Beso(3), Darkin(1), Mystical Victory(2) ve Kısadevre(8) geniş kuponlara önereceğim safkanlardır.

5-3-6-4-7
4-3-9-11-2
4 tek JULIANNA
10-2-3-5
4-5
11-5-14-10-17-3-1-2-8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + six =

Güncel Yorumlar