08 Aralık Adana Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Son yarışlarında çim kum ayırt etmeden tabelada yer aldığı yarışlarında iyi durumda olduğunu gösteren ve ahır ekibinin de çok güvendiği 10-REİS KIZI, Ankara’da beklentileri karşılayamasa da hedef yapıldığı bu koşuda bugün orijinin hakkını vermesi beklenen 12-TATLI ÜÇAR, Diyarbakır pistinde tabelayı tamamladığı yarışlarında fit durumda olduğunu gösteren 3-DERİNNİSA ve çim kum ayırt etmeyen bir isim olan iyi durumdaki 11-TALİŞMAN ilk ayakta kuponlara ayırt etmeden önereceğim isimler.

2.Ayak: Ankara’da bekleneni veremediği son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 1-DOTHRAKI bu kez uygun rakipleri yanında öne çıkan ilk isim. Yatkın olduğu Adana kum pistine dönen 4-BOSENDRA bu safkanın yakın takipçisi olacaktır. 2-SESİL HANIM bu aralar tırnağının ucunda geziyor. Hafif kilo avantajını iyi kullanabilirse 9-SAVAŞ BEY’de hata affetmeyecek bir isim.

3.Ayak: Start aldığı yarışlarında plaseden düşmeyen formda ve yetenekli isimlerden 1-BABA KIVIRCIK’a bu ayakta ilk şansı vereceğim. Birincilikle tanıştığı yarışı ardından koruduğu etkili formu ile 11-ŞINİN yine rakiplerini avlayabilir. 4-ÖZGALİP için grup çok müsait. Maiden’e veda eden 2-FIRAT BABA ve kazandığı yarışı ardından koruduğu etkili formu ile 3-KAYIKÇI BERKE bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimler.

4.Ayak: Elazığ’daki başarılı yarışları ardından gücünü sınadığı Ankara pistinde de ümitleri boşa çıkarmayan 3-DANCING GIRL çok formda geldiği Adana pistinde bu ayakta cazip tek olarak sizlere önereceğim isimdir.

5.Ayak: Bir süredir start almasa da yarış hayatına ikide iki yaparak başladığı Adana kum pistine dönen ve yarış hazırlıklarında fazla sıkıştırılmayan 2-KING BERKAY’ı ekonomik kuponlarda ikinci tek arayanlara önereceğim bir diğer cazip tek olacaktır. Aradan sonra Ankara pistinde hem cinslerini avladığı yarışında çok iyi durumda döndüğünü gösteren ve bugün artan kondisyonun yanı sıra hafif kilo avantajına da sahip 8-LAST CHANCE LADY bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır. Bu iki safkanın kapışmasından doğacak hataları ise 4-BARİKAT ile 1-JOHN COFFEY değerlenderilebilir.

6.Ayak: Bölünen Maiden son ayağında ise bomba duyumlar var. Çok at yazmanızı önereceğim bu ayak için oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

1.Ayak: 10-12-3-11
2.Ayak: 1-4-2-9
3.Ayak: 1-11-4-2-3
4.Ayak: 3
5.Ayak: 2—-8——4-1
6.Ayak: 4-7-6-5-3-10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + 19 =

Güncel Yorumlar