08 Aralık Diyarbakır İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Diyarbakır Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: New Alaçat ve Tınasoğlu gibi süratli isimlerin anne kardeşi olan Balıkçı Fait(2) geçen hafta kısa mesafede kazanarak moral bulmuştu. Sıklet dezavantajına rağmen bu grupta da aynı başarısını tekrarlayabilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Koçovalı(8) ve Adana’da bekleneni veremeyen Drongo(4) favoriye rakip gördüğüm ikilidir. Fuat Bey(9) tatminkar formuyla tabelada dolaşmakta. Dehabatur(3) ve Cingoroz(10) ikilisi sürpriz.

2.AYAK: İlk startından beri takibimde olan Yazgan(6) artık kazanacak form düzeyine ulaştı, önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim isimdir.

3.AYAK: Dişilere ait olan bu uzun mesafeli şartlı.3 koşu sürpriz veya bomba bitebilir. Liya(8) Şanlıurfa pistinde iki yarış gördü ve F.Yardımcı avantajına sahip. Erdekli(3) iyi durumuyla birincilik mücadelesi verir. Mesafeyi kısaltması halinde Freesia(4) üst sıraları zorlar. Free Power(2), Green Voilette(5) ve Winters Love(7) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Son startını tekrarlaması halinde Derbentli(9) stili rakiplerine rağmen bir solukta bitirebilir. Dem Dem(3) denk rakipler yanında kötü gidişe dur diyebilir. Geyikli(8) tatminkar formuyla denk rakipler yanında üst sıraları zorlar. Erkarslan(6), Güven Han(4) ve Shadow Man(1) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Bu mesafede grupta en iyi bitiriş derecesine sahip olan Fırtına Velican(3) koşarım derse rahat kazanır. Canfado(1) artan formuyla favorinin ilk rakibi olur. Hasanın Oğlu(4) dinçlikle denk grupta etkili olacaktır. Cengizim(2) ve İkinci Ozi(5) daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: İdeal mesafesinde Kara Turbo(1) önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitirebilir. Moskovaateşi(2) starttan normal çıkarsa F.Yardımı ile birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Teyyare(3) Kaizbert temsilcisi olup, artan formuyla daha sonraki ihtimaldir. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 2-8-4-9-3-10
2.Ayak: 6 tek YAZGAN
3.Ayak: 8-3-4-2-5-7
4.Ayak: 9-3-8-6-4-1
5.Ayak: 3-1-4-2-5
6.Ayak: 1-2-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 3 =

Güncel Yorumlar