08 Kasım Adana Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: İstanbul’da çim pist ile tanıştığı ilk startında tabelada yer bulurken dikkat çeken 6-Zabira bu kez fotoyu önde geçebilir. Yarış hayatına başladığı ve bu pist mesafede ikinciliği bulunan 7-Adana Zambağı fit durumda gireceği bu yarışta rakiplerini avlayabilir. İlk kez çıkacağı çim pistte 1-Alev Topu rakiplerine zor anlar yaşatabilir. 2-Kurtuluş Hanı ve 5-Yağızcan’e dikkat edilmeli.

2.Ayak: Sürprize açık günün ikinci ayağı için Adana’dan gelen duyumlardan yola çıkarak oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

3.Ayak: Tabelada yer aldığı yarışını beğendiğim 9-Doru Yiğit sevdiği pist ve mesafede denk rakipleri yanında ekonomik kuponlarda tek yazılabilir. Formunun zirvesindeki 4-Avan lehine mesafede yine birincilik mücadelesine ortak olacaktır. Fit durumdaki 7-Oğlum Kayra’da en ufak hatayı affetmez. 1-Mahzun Kral ve 3-Taşıyıcı geniş kuponlarda ilave edilmelidir.

4.Ayak: 3 yaşlı Arap taylarına ait bu ayakta ise form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden 8-Kinem Hatun, 3-Cesurkan ve 6-Yarışavcısı öne çıkan isimlerden. 4-Feridun Abi ve 5-Takoz sürpriz arayanlara önereceğim isimler.

5.Ayak: Kazandığı yarışı ardından koruduğu etkili formu ile 9-Aslanseda yine rakiplerini avlayabilir. Tabelayı tamamladığı son yarışında formunda kıpırdamalar olduğunu gösteren 5-Atlas Çiçeği bu safkanın ciddi rakibi olacaktır. Artan formu ile dikkat çeken hafif kilo avantajı ile 11-Öktem bu kez fotoya uzanabilir. Bu tip mesafelerde etkili yarışlar koşan 8-Şehlevent’e dikkat.

6.Ayak: Son yarışını kesinlikle ölçü almadığım eküri avantajlı 3-Final Waltz yatkın olduğu pist ve mesafede banko önereceğim isim.

1.Ayak: 6-7-1-2-5
2.Ayak: 3-9-11-1-10
3.Ayak: 9—-4-7-1-3
4.Ayak: 8-3-6—-4-5
5.Ayak: 9-5-11-8
6.Ayak: 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + twenty =

Güncel Yorumlar