09 Aralık Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Formunun zirvesindeki 8-Şahinter ideal mesafesinde usta pilotunun idaresinde fotoyu önde geçmeye yakın. Son yarışında geçildiği ekürilerden rövanşı almaya çalışacak 4-Tatvanbeyi’ne ahır ekibininde çok güvendiğini öğrendim. Formda eküriler (7-2) yine uyum içerisinde yarışın gidişatını ellerinde tutup üst sıraların şanslı isimleri olacaklar. 1-Heymarja ve 5-Tınasoğlu ise bu ayağın kapaması olacak isimler.

2.Ayak: Son haftalarda yükselen formu ile göz dolduran 1-Baba Ramazan, daha iyi durumdaki rakipleri yanında etkisiz kaldığı son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 7-Yabar Ağa, her an ters bir yarış çıkarabilir bilgisini aldığım 4-Mukadderbey başta olmak üzere bu Maiden yarışta 6-Tektaşoğlu ve 9-Hecemine daha sonra şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Hem cinslerini avladığı koşu sonrası koruduğu etkili formu ile bugün erkek rakiplerinin yanında bir kez daha aynı performansı sergilemesi beklenen 5-Racing Princess’i ekonomik kuponlarda cazip tek önereceğim. Rakip olarak formda 1-Doğukan ve 4-Perfect Breeze öncelik vereceğim isimler. Bu rakipleri arasında mesafede en iyi derecenin sahibi olan 3-Çeçen Kızı ile bu kez daha uygun grupta 2-Sentoydemir hata affetmeyecek isimler.

4.Ayak: Diyarbakır’dan çok formda gelen 2-Nazarnaz ve Adana çim pisttindeki sürpriz üçüncülüğünde tüm dikkatleri üzerine çeken bu kez sevdiği kaba kumda 1-Godfather ikilisi ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Geniş kuponlar için ise 4-Uğurgülü, 3-Özyazar ve 7-Baybilzik ilave edilmesi gereken isimler.

5.Ayak: Başarılı yarışları ardından muhafaza ettiği mükemmel formu ile 1-Boyrazbey yine lehine pist ve mesafede kolay grupta fotoyu önde geçecektir. Banko olarak ideal bir isimdir.

6.Ayak: Günün son ayağında ise form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden oluşan sıralamam şu şekilde; 2-Şehbalinkızı, 7-Danedene, 1-Diclerüzgarı, 6-Şahanekızım ve 4-Pınarbaşı.

1.Ayak: 8-4-7-1-5
2.Ayak: 1-7-4-6-9
3.Ayak: 5—-1-4—-3-2
4.Ayak: 2-1—-4-3-7
5.Ayak: 1
6.Ayak: 2-7-1-6-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − one =

Güncel Yorumlar