09 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Sentetik pistteki tek startında birinciliği bulunan Niğbolu(9) çok iyi hazırlıkları ile ilk şans verdiğim isimdir. Son startında Ankara pistinde sert rakiplerinden etkilenen Korkmazefe(10) favoriye rakip gördüğüm ilk isimdir. Afacan(4) antrenör değişikliği sonrası ilk startında kazanmıştı ve fit durumda. Sentetik pist aşığı olan Karazeytin(12) ile Bursa’dan çok iyi durumda gelecek Aşıkbey(11) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Akdağ Fırtınası(10) bomboş sıkletiyle adını yine birinciliğe yazdırabilir. Önde kuracağı sert temposuyla Le Gor(9) yine çıktığı gibi bitirebilir. Doğu Prensi(6) el değiştirdi ve bu kez dilbağı takısıyla start alacak. Maicon(1) ve Lion of Babylon(2) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Ender Man(4) sürekli iyi duruma geliyor ve sihirbaz tekrar tercih etti. My Skyscraper(5) çok iyi durumuyla en az favori kadar iddialı olur. Berken(2) ve We Will Rock You(7) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Şampiyon Long Runner(1) ile sentetiği daha iyi olan Sharpa(2) mücadelesi kıran kırana geçecektir.

5.AYAK: Doğa Kanunu ve Arts Man’ın tempo vereceği koşuda düzlükte Trevi Fountain ve Aybars’da yarışı iyice hızlandıracaktır. Sonlarda mermi gibi sprint atmasını beklediğim Carrot(8)’un kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Bu aralar dişi Arap safkanların mücadeleleri sürekli patlamakta ve sürpriz neticeler alınmakta. İlk beş ayağı ekonomik geçtiğimden dolayı son koşuya çok at yazdım. Sırasıyla önerdiğim kısraklar imkanlar ölçüsünde değerlendirilmelidir. Bol şanslar dileğiyle…..

1.Ayak: 9-10-4-12-11
2.Ayak: 10-9-6-1-2
3.Ayak: 4-5-2-7
4.Ayak: 2-1
5.Ayak: 8 tek CARROT
6.Ayak: 5-3-6-2-11-10-9-1-8-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 4 =

Güncel Yorumlar