16 Ekim İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan Tahminleri

1.AYAK: Ankara’dan çok iyi durumda gelecek olan Kaizbert temsilcisi Alderamin(4) lehine görünen sürat yarışında birinciliğin en güçlü adayıdır. Her geçen gün iyi duruma gelen Bodrum Kalesi(6) sprinter yapısıyla ikinci şans verdiğim isimdir. Kazandığı yarıştaki formunu devam ettiren Yetim Ahmet(5) üst sıraları zorlayabilecek diğer isimlerdir.

2.AYAK: Bursa çimindeki son startı bu rakipler için yeterli görünen Atikçiçeği(5) ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Kısa ara sonrası iyi hazırlanan Babyboy(2) ile formunda önemli gelişmeler olan Hecemine(6) ikilisi favoriye rakiptir.

3.AYAK: Koşunun yüksek tempoda geçecek olması lehine görünen Daloğlu(5) sonlarda yapacağı güçlü ataklarıyla ilk şans verdiğim isimdir. Kaizbert’in yetenekli temsilcisi Taçsız Kral(4) ağır kilosuna ve stili rakiplerine rağmen beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Yarış kazanıp moral bulan Yeşilkale(6) sprinter yapısı ve A.Çelik’in tekrar tercih etmesiyle daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Sentetik pistte arka arkaya kazandıktan sonra Gazi Koşusu’nda bekleneni veremeyen King Man Go(5), çok iyi hazırlıkları ile favorim. Ara sonrası iki yarış gören yetenekli safkan Alihan(1) farklı koştuğu sentetik pistte favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Grubun klas ismi Full Throttle(4) iyi hazırlıklarıyla daha sonraki ihtimaldir.

5.AYAK: Ankara’dan çok iyi durumda gelecek olan Zabira(4) çim pistte yatkınlığıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Bursa’dan iyi durumda gelecek olan Muslih Ağa(3) ekürisinin yardımı ile favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

6.AYAK: Son startında sert rakiplerinden etkilenen White Noble(9) tatminkar formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Formunda önemli gelişmeler olan Sensiz Olmaz(13) ikinci şans verdiğim isimdir. Sevmek Zamanı(8) iyi hazırlıklara sahip. Wild Ocean(3) denk rakipler yanında üst sıraları zorlar. Brave King(10), Le Gor(14) ve Rey(11) koşuda sürpriz şansı verdiğim kısraklardır.

1.Ayak: 4-6-5
2.Ayak: 5-2-6
3.Ayak: 5-4-6
4.Ayak: 5-1-4
5.Ayak: 4-3
6.Ayak: 9-13-8-3-10-14-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × two =

Güncel Yorumlar