09 Kasım Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bir önceki yarışını kazandığı pist ve mesafesinde Hasanefe(2), ilk şans verdiğim isimdir. Kısa ara sonrası çok iyi hazırlanan Over Clouds(9), dinçlikle birinciliğe ortak olabilir. Takip atımız Ateşgeçirmez(12), kendisini tercih pilotu T.Yıldız idaresinde üst sıraları zorlar. Eski havasını bulan seri safkan Balballılı(6) sağlam kuponlara eklenmelidir.

2.AYAK: Güzel koşuları sonrası kısa bir süre istirahat ettirilen Gray Tail(3) dinçlikle denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. İzmir’den iddialı gelen Baydöker(2) ekürisinin yardımı ile birinciliğe ortak olabilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Alidev(9) daha sonraki ihtimaldir.

3.AYAK: Son koşusunu tekrarlaması halinde Sugar Man(4) yine birincilik mücadelesi verir. Tırnağının ucuna gelen Cape Town(1) denk grupta ikinci şans verdiğim isimdir. Son startı sonrası itina ile hazırlanan Miss Jasmin(9) sıklet avantajıyla üst sıraları zorlar. Çıma Çıma(3) önde sert tempoda kaçacak. Cloud Walker(5) zaman zaman tatminkar koşular sergiliyor, sürprizde şans verdiğim isimdir.

4.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen şampiyon adayı tay Vector(12) uyumlu pilotuyla birincilik serisine devam edecektir.

5.AYAK: Kaizbert temsilcisi Malakka(6) rekortmeni olduğu pist ve mesafesinde ilk şans verdiğim isimdir. Önde bomboş kalacak olan Günyeli(1) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Madam Elli(2) İzmir’den iddialı getirildi, sprinter yapısıyla üst sıraları zorlar. Hızlı Asiye(5) yarış kazanıp moral buldu, bu grupta da üst sıraları zorlar.

6.AYAK: İstenilen forma ulaşan Eşrefoğlubeyi(6) yatkın olduğu kum pistte maiden’a veda edebilir. Tam bir kum atı olan Altınkuruş(9) en az favori kadar iddialı olur. Zıvarıklı(8) ve Yıldızkümesi(13) daha sonraki ihtimaldir.

1.Ayak: 2-9-12-6
2.Ayak: 3-2-9
3.Ayak: 4-1-9-3-5
4.Ayak: 12 tek VECTOR
5.Ayak: 6-1-2-5
6.Ayak: 6-9-8-13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − eleven =

Güncel Yorumlar