09 Kasım Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Günün ilk ayağı denk grupta safkanların bir araya geldiği zorluk derecesi yüksek bir koşu. Her atın gelirinin olduğu bu ayakta önereceğim isimleri şablonumda görebilirsiniz.

2.Ayak: Devam eden etkili formları ile 7-ÖZLATİKE ve 4-OVA BEYİ arasındaki birincilik mücadelesi bu koşunun kazananı belirleyecektir.

3.Ayak: Özlediği birinciliğe kavuştuğu yarışında tüm açıklarını kapattığını gösteren formda 2-UZUNYOL yine aynı pist ve mesafede fotoyu önde geçebilir. Koruduğu iyi durumu ile 4-ORDİNARRİYO uyumlu pilotu ile favorinin sıkı rakibi olacaktır. Start aldığı yarışlarında plaseden düşmeyen formda ve yetenekli 3-HEDBE yine ilk ikiye adını yazdırabilir. Son yarışına nispeten daha uygun grupta 6-CANRIDVAN en ufak hatayı affetmeyecektir. Kazandığı yarışı ardından muhafaza ettiği güzel formu ve uyumlu binicisi ile 1-GÜNDÜZ KRAL’da bu koşunun şanslı isimlerinden.

4.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışı ölçü olmayan 5-ÇELİKŞAH bu kez usta pilotu ile hedef yapıldığı bu koşuda eküri avantajını da iyi kullanarak rakiplerini avlayabilir. Her geçen gün artan performansı ile dikkatleri üzerine çeken 7-KAFKASTUNCU özlediği birinciliğe kavuşabilir.

5.Ayak: Yeni ilgililerinde start aldığı son iki koşuda tüm sorunlarının giderildiğini gösteren 4-BABA ARON son yarışına nispeten daha uygun rakipleri yanında zorlanmadan fotoya uzanacaktır. Banko olarak önereceğim.

6.Ayak: Günün son ayağında ise başarılı yarışlarının ardından muhafaza ettiği etkili formu ile 4-QAVIY usta pilotunun idaresinde birinciliğin güçlü adaylarından olacaktır. 6-RED REBEL için artık zamanı geldi duyumlarını aldım. Bir iyi bir kötü performans sergileyen 7-AFRA TAFRA bu kez birincilik mücadelesine ortak olabilir. 8-SHUTKA ve 5-DEMİRBAŞ ise bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimlerdir.

1.Ayak: 4-7-6-3-1-2
2.Ayak: 7-4
3.Ayak: 2-4-3-6-1
4.Ayak: 5-7
5.Ayak: 4
6.Ayak: 4-6-7-8-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 3 =

Güncel Yorumlar