10 Aralık İzmir Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: İkinci altılının ilk ayağında 4-GURME bir kez daha kazanarak birincilik serisini koruyabilir. Risk almak isteyenler ilk ayakta tek atabilirler bu safkanı. İyi kumaşını ortaya koyan isimlerden 3-DÖKERBOSS hata affetmez. 1-AŞANBABA yine üst sıraları zorlayacaktır. 7-MENDOZA ve 2-BRAVE RUNNER geniş kuponlarda ihmale gelmez.

2.Ayak: Uzun süre sonra kuma geri döndüğü son yarışında açığını kapatan 3-AVUKAT, tabelada yer aldığı son yarışında dikkat çeken iyi durumdaki 4-CONGENIAL SON, denk rakipleri yanında 2-VICTORY RHYTHM, fit durumdaki 8-GÜÇLÜ KIZ ve dilbağı takısı ilave edilen 7-HASAN EFE bu ayakta sırası ile şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Bugün gerçek gücünü ortaya koyacak duyumlarını aldığım 4-KING CHA CHA, aradan sonra açıklarını kapattığı yarışı ardından bugün çok müsait grupta 1-PREMIUM MOVER, grubun en istikrarlı ismi 3-GLABELLA ve 7-PETER PANS DREAM ayırt edilmemesi gereken isimlerdir.

4.Ayak: El Nino’nun yarıştan çıktığı bu ayakta kum pistin yeni Fair Son’ı 6-KUZEY YAĞMUR’u günün kalesi olacaktır.

5.Ayak: Sürpriz duyumlar aldığım bölünen Maiden’in bu ayağında ise oluşturduğum sıralamamı şablonumda görebilirsiniz.

6.Ayak: Günün son ayağında ise form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden 3-BİLDENHAN, 8-ATİKSOYLU, 2-ARSLANTURBO ve 1-ALPTUĞHAN kuponlara birlikte yazılmalı derim.

1.Ayak: 4—3-1-7-2
2.Ayak: 3-4-2-8-7
3.Ayak: 4-1-3-7
4.Ayak: 6
5.Ayak: 5-3-1-7-10
6.Ayak: 3-8-2-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen + seven =

Güncel Yorumlar