10 Aralık Kocaeli İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Son koşularında fotofinişte 1. ve 2.ci ilan edilen Pamuk Baba(8) ve Spring Break(7) ikilisi rövanş mücadelesi verecektir. Önde boş kalacağını düşündüğüm Persian Prince(6) uygun kilosuyla bu mücadeleye ortak olabilir. Boss To Poison(1) arka arkaya kazanarak fit duruma geldiğini gösterdi, kilosuna rağmen üst sıraları zorlar. Oğlum Barış(5) ve Madam Chernobyl(3) tatminkar formlarıyla daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Yeni sahiplerinde itina ile hazırlanan Hürsev(5) son iki yarışında sahanın dilinde idi, beklenen patlamayı bu startında gerçekleştirebilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Kaizbert kızı Eğilce(6) startta fazla oyalanmaz ise birinciliğe ortak olabilir. Signora(1) önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Çevikkardeşler(10) son startını yaparsa yine birincilik mücadelesi verir. Fatihingülü(2), Oğlumvolkan(3), Fotokızı(4) ve Aruztay(9) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Kaba kumdaki tek startında tatminkar bir üçüncülük elde eden Express Kitty(5) Kartepe’de muntazam idmanlarla hazırlandı. Mesafeye yatkınlığıyla kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Stili rakibi olmadığından önde bomboş kalacak Kaizbert kızı Kışmasalı(3) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Bu gruptan çok kalite olan Kapaklıcan(1) tedavisi sonrası mükemmel hazırlandı ve dinçlikle birinciliğin diğer güçlü adayı olur.

5.AYAK: Tempo koşularını seven Beornet(3) pist ve mesafesinde ilk şans verdiğim isimdir. Fit duruma gelen Brentwood(4) denk rakipler yanında ikinci şans verdiğim isimdir. Bursa’dan çok iyi durumda gelecek olan Wellborn(4) ile ciddi hazırlıklara sahip April One(1) ikilisi üst sıraları zorlarlar. Uygun kilosu ve tatminkar formuyla Jimmy Jib(6) günün sürprizini gerçekleştirebilir.

6.AYAK: Son startını dereceli ve kolay kazanan Orman Esintisi(7) hemcinslerinin yanında aynı başarıyı tekrarlayabilir. Kaizbert temsilcisi Arzu Gelin(1) kendisi gibi Kaizbert kızı olan ekürisinin yardımı ile birinciliğe ortak olabilir. Haz Pınarı(2) ve Buğulu Göz(8) üst sıraları zorlayabilecek diğer safkanlardır. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 8-7-6-1-5-3
2.Ayak: 5-6-1-10-2-3-4-9
3.Ayak: 5 tek
4.Ayak: 3-1
5.Ayak: 3-4-5-1-6
6.Ayak: 7-1-2-8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − fifteen =

Güncel Yorumlar