10 Kasım Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: İlk startına oranla ikinci yarışında büyük aşama kaydedip başarılı bir ikincilik elde eden Defneyaprağı(10), artan form ve tecrübesiyle favorim. Son startına anlam veremediğim Miskin(5), kendisini bir kez daha tercih eden pilotunun idaresinde birinciliğe ortak olabilir. Her geçen gün iyi duruma gelen ve pist ayırt etmeyen Ayza Hanım(8) yine üst sıraları zorlar. Gördüğü yarışlar sonrası kondisyon açığını kapatan Büyük Kenan(2) önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Albilgin(1)’in formunda önemli gelişmeler var, mutlaka değerlendirelim. Kanarhan(4) ve Tekinzade(6) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Kısa tedavisi sonrası noksansız hazırlanan Go Wing(3) dinçlikle ilk şans verdiğim isimdir. Önde kuracağı sert temposuyla Polar Star(5) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Son startını fiyakalı kazanan Perciles(6) bu grupta da üst sıraları zorlar. Fit durumu devam eden Bedestan(2) Kocakaya idaresinde hata affetmez. Bırakın Gitsin(1) ağır kilosuna rağmen denk grupta kollanmalı.

3.AYAK: Son koşularına oranla denk rakiplerinin yanında start alacak olan Captain Swing(3)’in devam ettirdiği etkili formuyla birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Önde boş kalacak olan Onurluefe(3) pist ve mesafesinde çıktığı gibi bitirebilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Selkut(5), denk grupta birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Akarnejat(2) sevdiği Ankara çiminde üst sıraları zorlar. İyi duruma gelen Kaizbert temsilcisi Kapankaya(6) günün tatlı sürprizini gerçekleştirebilir.

5.AYAK: Önde rahat bırakılması halinde Uçan Fil(1) bilinen sert temposuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Kilo avantajına sahip olan Secret Blood(3) favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Kısa süre istirahat ettirilen Kanekonun Oğlu(2), dinçlikle üst sıraları zorlar. Bu aralar fit duruma gelen Eloin(4), uygun kilosuyla sürprizi gerçekleştirebilir.

6.AYAK: Son startında pistlerin çimden kuma alınmasından dolayı beklenen yarışını yapamayan Arabian Prince(8), fit durumu ve uygun kilosuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Bilinen güç ve kalitesiyle Kaizbert oğlu Döver(2), mesafesinde beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Yine bir Kaizbert temsilcisi olan Madalyon(5), tatminkar yarışı sonrası daha da iyi duruma geldi. İyi durumunu performansına yansıtması halinde Gazınç(7), denk rakiplerini avlayabilir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 10-5-8-2-1-4-6
2.Ayak: 3-5-6-2-1
3.Ayak: 3 tek
4.Ayak: 3-5-2-6
5.Ayak: 1-3-2-4
6.Ayak: 8-2-5-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − three =

Güncel Yorumlar