10 Kasım Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Form durumlarını yakın gördüğüm safkanların bir araya geldiği günün ilk ayağında çok at yazmakta fayda var. Yaptığım araştırmalar ve edindiğim duyumlarda öne çıkan isimleri şablonumda sizlerle paylaşıyorum.

2.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 5-DOS GARDENIAS’a ilk şansı vereceğim. Değişen takısı ardından start aldığı yarışlarında tabeladan düşmeyen formda 8-İSTANBUL ATEŞİ’de birinciliğin güçlü adaylarından. Son haftalarda yükselen formu ile dikkat çeken 7-ONE LOVE bu safkanların en ufak hatasını affetmeyecektir. 4-AY ÇİÇEĞİ ve 3-MELİNA HANIM’a dikkat edilmeli derim.

3.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışını o gün çim pistin ağıra yakın olmasına bağladığım 4-ŞENKARDEŞ bugün yatkın olduğu kum pistte Maiden’e veda edebilir. Seri ikinciliklerinin ardından devam eden etkili formu ile kazanmaya yakın isimlerden 6-DALGALIYELE bu safkanın ciddi rakibidir. Usta pilotu ile bu koşuya hedef yapıldığını gösteren 2-CİVANPEHLİVANI ilk startında uyum sağladığı Kocaeli pistinde en ufak hatayı affetmeyecektir.

4.Ayak: Kum piste adım attığı günden beri tabeladan düşmeyen ve Kocaeli pistine ilk kez çıkmasına rağmen yabancılık çekmeyip kazanmasını bilen formda 3-RASTGO’yu cazip tek arayanlara önereceğim. Bu safkanın hata yapması halinde 4-AFTER DOWN, 1-LUCKY JUSTEN ve 7-MAGIC ROCK devreye girebilecek isimlerdir.

5.Ayak: Güzel formunu son yarışında birincilikle taçlandıran 3-ALİÇO yine aynı pist ve mesafede uyum sağladığı pilotu bir kez daha rakiplerini avlayabilir. Günün kalesi olarak önereceğim.

6.Ayak: Tam bir senenin ardından start aldığı son yarışında rakipleri tarafından sıkıştırılmayınca dinçlikle kolay bir birincilik elde eden 2-GÜRGÜR BABA yine aynı performansı sergilerse bu grubu da kolay bir şekilde avlayabilir. Denk rakipleri yanında 4-KUSURSUZ GÜÇ, fit durumdaki 1-BAŞKAYNAK, yatkın olduğu mesafede 10-KIZILTUĞ ve aynı pist ve mesafede kazandığı yarışı ardından devam eden etkili formu ile 8-ÇOK YAKIN bu ayakta daha sonra sırası ile şans vereceğim isimler.

1.Ayak: 1-2-5-6-8-9
2.Ayak: 5-8-7-4-3
3.Ayak: 4-6-2
4.Ayak: 3——4-1-7
5.Ayak: 3
6.Ayak: 2-4-1-10-8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + 7 =

Güncel Yorumlar