11 Aralık Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir——ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Yarış galobunda tüm dikkatleri üzerine çeken Yakışıklı Mendo(10) bu havasını performansına yansıtması halinde farklı bir netice alacaktır, ben ilk şansı veriyorum. Kocaeli pistindeki son startı formunun karşılığı olmayan Barlıkefe(1) kilosuna rağmen etkili formuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Bu kez denk rakipleriyle yarışacak olan Kaizbert torunu Süveyş(8) Kaizbert temsilcisi olan ekürisi Ülgenbey’in yardımı ile üst sıraları zorlar. Olgunalp(7) çok iyi hazırlıklara sahip, denk rakiplerini avlayabilir. Çarık Ağası(4) ve Akkuşbey(2) son koşularında kazanan taylar olup, sağlam kuponlara ilave edilmelidir.

2.AYAK: Stili rakiplerine rağmen Kaizbert kızı Aşkyolu(3) çıktığı gibi bitirmeye çalışacak. Her geçen gün iyi duruma gelen Cihanın Gülü(5) ve bu kez dilbağı takısıyla yarışacak olan Gökçekent(9) ikilisi birinciliğe ortak olabilir. Rumeli Hisarı(12) grubun tecrübeli ismi ve formu bu rakipler için yeterli. Yıldızkümesi(14), Kızım Zeynep(11) ve Ufuk Prensesi(13) sırasıyla şans verdiğim diğer kısraklardır.

3.AYAK: Kalite olarak bu gruptan çok üstün olan Ateşin Kanatları(4) İzmir’de idmanlarına hız verdi, dinçlikle ilk şans verdiğim isimdir. Çok iyi hazırlanan Ateşgeçirmez(9) ile son Kocaeli startı ölçü olmayan Ocius(6) ikilisi favorinin rakipleridir.

4.AYAK: Ara sonrası İzmir pistinde tatminkar bir ikincilik elde eden seri safkan Seventh Sense(7)’in daha iyi durumda gireceği bu sınavında kazanmasını beklediğim isimdir.

5.AYAK: Tedavisi sonrası çok iyi hazırlık dönemi geçiren Storm Lady(13) dinçlikle kazanabilir. Son startı ölçü olmayan Miss Sultan(8) ile ilk yarışını az farkla kaybeden Süper Soy(14) ikilisi favorinin rakipleridir.

6.AYAK: Son startında toparlandığını gösteren Hanım Sultan(11) pist ve mesafesinde çıktığı gibi bitirebilir. Lehine mesafesinde Çok Yakın(7) son startının kötü izlerini silebilir. İstikrarlı koşan Harikulade(5) ile yarış kazanıp moral bulan Babalarınbabası(13) üst sıraları zorlarlar. Formunda önemli gelişmeler olan Kırımefesi(16) bu startı dahil takibe alınmalı. Ellibeş(9), Karaşövalye(3) ve Serdengeçer(4) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle…

10-1-8-7-4-2
3-5-9-12-14-11-13
4-9-6
7
13-8-14
11-7-5-13-16-9-3-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 6 =

Güncel Yorumlar