11 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İstanbul Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Kendisini çok iyi tanıyan binicisi ile 8-Özdoğa, bu kez denk grupta 2-Demiryıldız, ilk defa sentetik pistte çıkacak olsa da İzmir’den çok formda gelen 9-Nossi başta olmak üzere 3-Dizdarım ve 5-Kırkumru ilk ayakta sırası ile şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Kocaeli’de tabelayı tamamladığı son yarışında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 12-Es Esmerim sentetik pistte henüz kazanamasa da bu rakipleri arasında en iyi derecenin sahibi olma avantajı ile öne çıkan isim. Tabelayı tamamladığı son yarışında toparlandığını gösteren ve bu kez sevdiği mesafede hata affetmeyeceğini öğrendiğim 2-Oğlum Batuhan bu safkanın yakın takipçisi olacaktır. Bu grup için yeterli formu ile 6-Kazanlı’da hata affetmez. Geniş kuponlarda ise 4-Muzo Baba, 8-Buzkralı ve 7-Beşkazalı ilave edilebilir.

3.Ayak: İlk kez start alacak 2 yaşlı İngiliz taylarına ait günün üçüncü ayağında gerek kalite orijin gerekse idman görüntüsü ile öne çıkan 5-Lighthousekeeper’ı ekonomik kuponlarda ikinci tek arayanlar için önereceğim isimdir. Risk almak istemeyenler ise 4-İki Benli, 2-Harbour Master ve 6-Manoir’i bu ayağa ilave edilebilir.

4.Ayak: Formda ve kalite 5-Bayezid yine sevdiği pist mesafede günün banko ismi olarak önereceğim isimdir.

5.Ayak: Beşinci ayakta ise kağıt üstünde 5-Kuaba öne çıkan isim olsa da ben 2-Kızıl Yağız ve 1-Green Shadow’u bu safkana rakip olarak önereceğim.

6.Ayak: Son ayakta ise 11-Aslansütü için yine kazanır duyumlarını aldım. Uygun rakipleri yanında 7-Turbocu, 1-AleminsKralı ve 2-Despot’da bu ayakta söz sahibi olacak isimlerdir. Yatkın olduğu pist ve mesafede 5-Selçuklubeyi’de göz ardı edilmemesi gereken isimdir.

1.Ayak: 8-2-9-3-5-7
2.Ayak: 12–2-6-4-8-7
3.Ayak: 5—4-2-6-10
4.Ayak: 5 Bayezid
5.Ayak: 5-2-1
6.Ayak: 11-7-1-2-15-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 5 =

Güncel Yorumlar