11 Kasım Diyarbakır Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Diyarbakır Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Oldukça süratli isimlerin bir araya geldiği bu koşuda sonlarda zıpkın gibi sprint atacak olan Avcı Cuma(7), denk rakiplerinin yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Yine sonlarda kuvvetli sprint atacak olan Kazazede(6) favorinin sert ve ciddi rakibi olur.

2.AYAK: Ankara’da bekleneni veremediği yarışları Diyarbakır pistindeki ilk startında harika bir performans sergileyen Arlet(1), artan form ve tecrübesiyle hemcinslerine üstünlük sağlamasını beklediğim isimdir. Günün ilk tekidir.

3.AYAK: İsyanım(7) son startını tatminkar dereceyle kazandı ve denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Son koşularını kazanan Yalaztopu(1) ve Tumbul Toşur(6) denk grupta birincilik mücadelesi verirler. Pınarbaşı(3), Zenka(4) ve Atik Sultan(2) koşuda söz sahibi olabilecek diğer taylardır.

4.AYAK: Bu aralar çok iyi form tutan Kararsız(5), denk rakipler yanında kupaya uzanabilir. Son koşularına oranla denk rakipler yanında Dem Dem(1) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Sihirbaz Kız(3) en ufak bir hatayı affetmez. Süreyya Hanım(8), Dolce Moye(2) ve Frizer(4) şans verdiğim diğer safkanlardır.

5.AYAK: Son startında sert rakiplerinden dolayı bekleneni veremeyen Hedefe Koş(6)’un ideal mesafesinde bir solukta bitirmesini bekliyorum. Günün diğer bir güvenilir atı olarak tek yazılmalıdır.

6.AYAK: Kaizbert temsilcisi Diyapirim(4) tatminkar yarışı sonrası daha da iyi duruma gelmesiyle çok şanslı olur. Grubun en iyi performansına sahip ismi Derinnisa(3), favori kadar şans verdiğim isimdir. Yarış bu ikili dışına çıkması halinde ise karışabilir. Uzak Abla(13), Kızılşafak(8), Bedocan(1) ve Curcuna(2) diğer şans verdiğim taylardır. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 7-6
2.Ayak: 1 tek ARLET
3.Ayak: 7-1-6-3-4-2
4.Ayak: 5-1-3-8-2-4
5.Ayak: 6 tek HEDEFE KOŞ
6.Ayak: 4-3-13-8-1-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + 9 =

Güncel Yorumlar