11 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Seri birinciliklerine bir yenisini daha eklemesi beklenen 6-SEMARKANT ve bu kez yaklaşık 6 kilo eksik koşacak olan 9-YAMANBEY ilk ayakta ekonomik kuponlar için yeterli olacak isimlerdir. Geniş kuponlarda ise 3-LEX TALLIONS, 2-ROMOLO, 1-LUALUA ve 4-MOLTO BENE mutlaka bulundurulması gereken isimlerdir.

2.Ayak: Sentetik pistteki ikinci startında yakın ara ikinciliği ile bu pistte etkili yarışlar koşacağını gösteren dişine göre rakiplerini avlayarak birincilikle tanışacaktır. Risk almak isteyenler bu safkanı tek atabilirler. Çim pistte kazandığı yarışı ardından devam eden etkili formu ile 3-BLUE RIBBON, ahır ekibinin çok güvendiği 1-CİBO HAN, son yarışına nispeten daha uygun grupta 4-FİLANDOZ ve yarış görüp nefes açan 9-SECRET EAGLE bütçelere göre sırası ile kuponlarda yer verilmesi gereken isimlerdir.

3.Ayak: Son yarışını ölçü almadığım nispeten daha uygun grupta mesafe ayırt etmeyen 2-HİLALEDA, uyumlu pilotu ile yeniden bir araya gelen 1-GURBET ATEŞİ, uzun mesafe ile ilk kez tanıştığı son yarışı ölçü olmayan bu kez edindiği tecrübe ile 4-ROMANOLUR, usta pilotu idaresinde 7-ESTİGEÇTİ ve startta oyalanmasına rağmen kazandığı son yarışında göz dolduran 6-DEMİRYILDIZ ayırt edilmeden yazılmalı.

4.Ayak: İlk kez koşacak 3 yaşlı dişi Arap taylarına ait bu ayakta idman pistinde göz dolduran isimlerden 3-FLASH, 2-FARMER GIRL ve 5-KADIÇEŞMESİ önereceğim isimler.

5.Ayak: İzmir’de aynı pist ve mesafedeki yarışında kolay kazandığı yarışında benden tam not alan 4-TEKKURŞUN bu formu ile yine rakiplerini avlayabilir. Günün sağlam teki olarak görüyorum.

6.Ayak: Start aldığı yarışlarında pist ayırt etmeden plaseden düşmediği yarışlarında iyi kumaşını ortaya koyan 12-SAPADERE öncelikli isim olacaktır. İlk kez çıktığı sentetik pistteki son yarışında piste yabancılık çekmeyen kalite kumaşı ve uyumlu pilotu ile 5-FERİT BABA en ciddi rakibi olacaktır. 2-AYQARS ve 7-KAYASEL’de mutlaka kuponlarda bulundurulması gereken isimlerdir.

1.Ayak: 6-9—3-2-1-4
2.Ayak: 7—3-1-4-9
3.Ayak: 2-1-4-7-6
4.Ayak: 3-2-5
5.Ayak: 4
6.Ayak: 12-5-2-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × two =

Güncel Yorumlar