12 Aralık Adana İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini —– ÜCRETSİZ

İsmet Demir 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Arka arkaya kazanan Kaizbert temsilcisi Uzunyol(1) stili rakiplerine rağmen birincilik serisine devam edebilir. Süratli geçecek koşuda sonlarda sıkı gelecek olan Şef Nuri(7) tatminkar formuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Kum pistte çok yetenekli bir isim olan Gökçekız(5) yine üst sıraları zorlar. Seri isimler Nefertay(3), Ağamsın(2) ve sonlarda etkili gelecek olan Buniyabir(4) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: İstenilen form düzeyine ulaşan My Pride(2) A.Çelik idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Üst gruptan gelen Power King(8) sert temposuyla çıktığı gibi bitirmeye çalışacak. Eli kulağında olan Osmaniye Çocuğu(6) sprinter yapısıyla üst sıraları zorlayacaktır.

3.AYAK: Son koşuları kesinlikle ölçü olmayan Pamphlia(2) pilotunu bulmasıyla denk rakiplerini avlayabilir. Geçen yarışında şişen ve nefes yapan Lider(6) artan kondisyonu ile çıktığı gibi bitirebilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Pericles(4) ile iyi hazırlanan Baba Çağlar(5) daha sonraki ihtimaldir.

4.AYAK: Köçek, Tekkurşun, Avan, Oğlumrecep ve Altınonur gibi seri isimlerin bir araya geldiği bu koşuda yarışın gidiş hattı lehine görünen Tsarigrad(6)’ın usta pilotu M.Akyavuz idaresinde kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Canseklavi(8) daha da geliştirdiği formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Bu hafta iyi hazırlanan Yeşilkale(6) ile tırnağının ucuna gelen Yılmaz Hoca(7) ikilisi favorinin sert rakipleridir.

6.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarışı tatminkar olan King Can(4) ile itina ile hazırlanan Black Metal(2) ikilisi favorinin rakipleridir. Kurtuluşum (7), Gölge(3) ve Kings Impact(5) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 1-7-5-3-2-4
2.Ayak: 2-8-6
3.Ayak: 2-6-4-5
4.Ayak: 6 tek
5.Ayak: 8-6-7
6.Ayak: 4-2-7-3-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 5 =

Güncel Yorumlar