12 Aralık İzmir Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Tabela içerisinde yer bulduğu yarışında iki yarış sonrası tekrar toparlandığını gösteren Arap Duran’ın bu kez Maiden’e veda eder dediği 6-TOYGU’ya önceliği vereceğim. İzmir dolaylarından bu sabah aldığım duyumlarda ilk ayağın bombasını patlatır dedikleri 5-ÖMERMERT’e bende ön sıralarda yer vereceğim. İkinciliğinin ardından devam eden güzel formu ile 1-BAY HABER’de uygun rakipleri yanında fotoya uzanabilir. Bir süredir start almasa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 7-YOLGÖSTEREN’den dinçlik yarışı bekleniyor. Tecrübesi ile 8-ZIVARIKLI ve tabelayı tamamladığı yarışında formunda kıpırdamalar olduğunu gösteren 3-KANMANTAY daha sonra şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Günün ikinci ayağında öne çıkan isimlerden 1-KAYALARLI, 4-ANANİYA ve 5-ABHER üçlüsü ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Fit durumdaki 2-CEYLİNSU denk grupta hata affetmez. Son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 9-UÇANBARON’a dikkat edilmeli. Formda 3-ŞERİFE ABLA’dan yine etkili bir koşu gelebilir.

3.Ayak: Günün en zevkli geçmesi beklenen ayağında form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşıyorum.

4.Ayak: Son haftalardaki formu ile göz dolduran 3-LORD OF TIME lehine pist ve mesafede ekonomik kuponlara ikinci tek arayanlar için önereceğim isimdir. Müsait rakipleri yanında 1-DYMAXION ve ahır ekibinin hedef yaptık dediği 5-RECO bu safkana rakip önereceğim isimler.

5.Ayak: Kazandığı yarışlarında mesafe ayırt etmeyen formda 2-HELLBENT yine dişine göre rakipleri yanında birincilik serisine koruyacaktır.

6.Ayak: Günün son ayağında ise uzun süredir start almasa da bu gruptan üstün olduğuna inandığım 5-FREE YOURT HEART ve Bursa’dan yine çok iyi durumda gelen 1-GANYMEDE ikilisi yeterli olacaktır.

1.Ayak: 6-5-1-7-8-3
2.Ayak: 1-4-5—–2-9-3
3.Ayak: 12-11-2-1-10-4
4.Ayak: 3—1-5
5.Ayak: 2
6.Ayak: 5-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × five =

Güncel Yorumlar