12 Ekim Bursa İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Yazar: İsmet Demir

Bursa 2.Altılı Ganyan Tahmini

1.Ayak: 8-9-4-3-7-11
2.Ayak: 4-1-3-7-5
3.Ayak: 4-6-9-8-1-3
4.Ayak: 7
5.Ayak: 9-5-7-1-3-2-4
6.Ayak: 2-9

1.AYAK: Son koşularında bekleneni veremese de uygun rakiplerinin yanında yarışacak olan Oğlum Serkan(8) iyi hazırlıklarıyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Kısa tedavisi sonrası çok iyi hazırlık dönemi geçiren Sabahan Gelin(9) ikinci şans verdiğim isimdir. Süratli girecek koşuda sonlarda sıkı gelecek olan Tsarigrad(4) ile Bursa çiminin istikrarlı ismi Sinoplu Merve(3) üst sıraları zorlarlar. Kaizbert temsilcileri Kapankaya(7) ve Seda Sultan(11) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Son startında sert rakiplerinden etkilenen Wanheda(4) seri stiliyle ilk şans verdiğim isimdir. Maiden yarışını adeta kenter kazanan Rotovatör(1) fit durumuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Açık yarıştaki performansını kesinlikle ölçü almadığım Thames(3) iyi hazırlıklarıyla üst sıraları zorlar. Yine sert gruplardan gelen El Camino(7) ihmal edilmemeli. Ara sonrası dereceli işlerle hazırlanan Vector(5) daha sonraki ihtimaldir.

3.AYAK: Koşunun tempolu geçecek olması lehine görünen Journalist(4) moralli gireceği bu sınavında ilk şans verdiğim isimdir. Yine sonlarda kuvvetli gelecek olan As De Cour(6) denk rakipler yanında birincilik mücadelesi verir. Son startı tatminkar olan Spread The Joy(9) 8 kilo azalan sıkletiyle üst sıraları zorlar. Sürekli aşama kaydeden Brave Apte(8) denk rakipler yanında hata affetmez. Ring Of Fire(1) kilosuna rağmen fit durumuyla kollanmalı. Stili rakiplerine rağmen kalite bir safkan olan Behramkale(3) sağlam kuponlara eklenmelidir.

4.AYAK: Gazi Koşusu’nda son düzlüğe lider çıkan ve nefes yönünden etkilendiği için başarısız olan Sozopol(7) Büyük Taarruz Koşusu sonrası iyice motorları açmış olup 54 kilo gibi uygunlaşan sıkletiyle denk rakipler yanında beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim isimdir.

5.AYAK: Formu bu rakipler için yeterli görünen Mortodela(9) ilk şans verdiğim isimdir. Kısa ara sonrası çok iyi hazırlanan Burakşah(5) dinçlikle birinciliğe ortak olabilir. Dereceli işlerle hazırlanan Halilşah(7) starttan normal çıkarsa kazanabilir. Madenci(1)’nin formunda önemli gelişmeler var, dikkat. Cape Town(3), Baba Muzo(2) ve Golden Ship(4) daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Son startında aprantisiyle iyi uyum sağlayamayan Gülenyüz ve Babaarif’in anne kardeşi Barlıkefe(2) dereceli işlerle hazırlandığı bu sınavında birinciliğin en güçlü adayıdır. Ertürk, Oğlum Ege ve Transit gibi klas isimlerle anne kardeş olan Altınkuruş(9) her geçen gün iyi duruma gelmesiyle favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − seven =

Güncel Yorumlar