12 Ekim Elazığ Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan Tahmini

1.Ayak: 7-4-5-10-11-3
2.Ayak: 11—-2-1-5-7-4
3.Ayak: 3
4.Ayak: 4—8-2-1-10-9
5.Ayak: 1—–3-4-2-7
6.Ayak: 10-4-3-5-11-12

1.Ayak: Tabela dışında kaldığı son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 7-MİRZINAR, kazandığı yarışı ardından koruduğu formu ile 4-ŞEŞENBEYİ, bu kez tam mesafesinde 5-DÜLUCAN, dikkatleri üzerine çektiği son yarışından yaklaşık 3 kilo eksik koşacak olan 11-ÖZLATİKA ve fit durumdaki 3-ÖZYAZAR ilk ayak ayırt edilmemeli.

2.Ayak: Maiden 3 yaşlı İngilizlere ait günün ikinci ayağında yükselen form grafiği ile bütün sahanın dilinde geçilmez olan 11-BIG AFRICA ekonomik kuponlarda risk almak isteyenler tek yazabilir. Geniş kuponlarda ise 2-BABİŞKO, 1-ABANA BEYİ, 5-FERHATBEY, 7-NAİFOĞLU ve 4-FAST HEART sırası ile önereceğim isimler.

3.Ayak: Bekleneni veremediği uzun mesafeli son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 3-BREDELAL bu kez daha iyi performans sergilediği orta mesafeli yarışında dişine göre rakiplerini avlayacaktır. Günün banko ismi olarak önereceğim.

4.Ayak: Bu pist ve mesafedeki son üç startında rakiplerine fırsat vermeyen kusursuz formu ile 4-ÜNLÜHAN’da ekonomik kuponlarda bir diğer tek tercihi olacaktır. Formda 8-QUEEN SALIMA, son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 2-ALPDAĞI, ahır ekibinin bu grubu geçer dedikleri 1-SILVER CLOUD, art arda tabelada start aldığı yarışlarında nedenli formda olduğunu gösteren 10-SHUTKA ile grubun formda ismi 9-MİRTAY geniş kuponların vazgeçilmez isimleri.

5.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 1-HADRAKIZ bu kez daha müsait grupta 1-HADRAKIZ zorlanmadan fotoyu önde geçebilir. Günün tek seçeneklerinden biri olacaktır. Bir süredir start almasa da çok iyi hazırlandığını öğrendiğim 3-EFİL EFİL, zaman zaman ters yarışlar koşan 4-GONCANUR, açıklarını kapatan 2-BİR MATRA ve bu kez deneyimli pilotu ile 7-BAHAR GÖZLÜM daha sonra sırası ile şans verilecek isimler.

6.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağı olan bu koşuda ise art arda tabelada yer aldığı yarışlarında nedenli formda olduğunu gösteren 10-MYSTIC GIRL öne çıkan ilk isim. Açıklarını kapattığını öğrendiğim 4-ÇUKUROVALI’dan sürpriz bekleniyor. Son startında Elazığ pisti ile tanışan 3-CATCH THE BREZEE için bu kez aşina olduğu pistte üst sıraları zorlayacaktır. 5-FAST LION, 11-SEVAY ve 12-WINTERS LOVE ise çok at yazmak isteyenlere önereceğim isimler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + 15 =

Güncel Yorumlar