12 Haziran İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ALİ SAÇAN DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN
1.Ayak 1-5-6-4-3
2.Ayak 2-8-7-1-4
3.Ayak 8-7-4-5
4.Ayak 3—-1-6-2
5.Ayak 9-4-8-6-3-2-7
6.Ayak 1—-4-9

1.Ayak 9-4-8-6-3-2-7
2.Ayak 1—-4-9
3.Ayak 8—–9-5
4.Ayak 3-6-4-
5.Ayak 4-5-2-6-1
6.Ayak 4-1—-10-14-7-12

1.AYAK: Kısa arayı iyi değerlendirdiğini öğrendiğim Akdamar, uygun kilosuyla ilk şans verdiğim isimdir. Kaizbert temsilcisi Belalı Tumbul seri stiliyle beyaz bayrak ayna yapabilir. Daloğlu için sahadan kazanır deniliyor. Güldürgüldür bu grupta her zaman söz sahibidir. Romanolur, Gergin ve Elmasınkızı diğer şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK: Dişi Tay Deneme için ismi konuşulan Florida Coast, formsuz pilotuna rağmen kalitesiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. Lady of Parthenia ve Secret Eagle sert rakipleridir.

3.AYAK: İlk kez start alacak taylar içerisinde çok hazır ve pişkin olduğunu öğrendiğim Fransız orjinli annesi süper start Ribella olan Sense Eight kolay kazanmasını beklediğim isimdir. Rakipleri Şablonumda.

4.AYAK: Baş Hükümdar İzmir’de harika bir sezon geçirdi ve bu rakipler içerisinde yarış nefesi en yüksek isim. Sürgüntay geçtiğimiz yılın baştayı olup, noksansız idmanıyla sert ve ciddi rakibi olur. Demirperde için çok iyi koşacak duyumu var, dikkat!

5.AYAK: Goldenpass stili rakiplerine rağmen bir solukta bitirebilir. Azmantor’un galobunu A.Sözen yaptı ve çok beğenmiş. Harput Rüzgarı sahada ışıklı. Wild Ocean ve Uğur Bubam ikilisi sürpriz.

6.AYAK: Cevherizade üst gruptan burayı tercih etti. Sülünbike Kaizbert temsilcisi ve eküri avantajı da bulunmakta. Ekonomik kuponlara bu ikili yeterli olur görüşündeyim. Spartaküs’ün A.Çelik ile iyi yarışları bulunmakta. Malibunun Oğlu, Dumanoğlu ve Kadeş diğer şans verdiğim isimlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 3 =

Güncel Yorumlar