12 Kasım Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Son startını beyaz bayrak ayna yaparak kazanan ve moral bulan Triple Huge(6), daha da geliştirdiği formuyla yine çıktığı gibi bitirebilir. Sürekli aşama kaydeden Sönmezbey(7) için Ankara’daki dostlarım kazanır bilgisini verdi. Denk rakipler yanında Fast Fantastic(1) tatminkar formuyla üst sıraları zorlar. Bay Bay Hepiniz(4) mesafe ayırt etmiyor. Rudiko(8) ve Wild Rose(5) ikilisi sağlam kuponlara eklenmelidir.

2.AYAK: Bu aralar çok iyi form tutan Beyaz Adam(9) sonlarda yapacağı kuvvetli ataklarıyla bir kez daha birinciliğe uzanabilir. Bu safkanın eksik koşması halinde yarış karışacaktır. Babadağınoğlu(7) startta fazla oyalanmaz ise favoriye sert ve ciddi rakip olur. Atılgan Kuruş(5) arka arkaya kazanarak formunu gösterdi. Pratik Nevzat(3), Er Meydanı(2), Şubartay(1) ve Dizdarım(10) sürpriz şansı verdiğim isimlerdir.

3.AYAK: Bu koşuda 1 Nolu Gospodin koşmayacaktır. Her geçen gün iyi duruma gelen Nartın Kılıcı(4) kısa mesafeye rağmen denk rakiplerini avlayabilir. Sezon başından beri takibimde olan Şanlıtay(6) ile Ip Man(2) ikilisi rakipleridir.

4.AYAK: Koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünen Kaizbert’in flaş kızı Tumbul Çiçeği(6), sprinter yapısıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Yarış kazanıp moral bulan Gergin(1) ile sonlarda sıkı gelecek olan O Bir Reis(3) ikilisi rakipleridir.

5.AYAK: İlk startını dereceli kazanan Regardless(6) stili rakiplerine rağmen yine çıktığı gibi bitirebilir. Sudoku(1) çok iyi durumda. Yavuzum(2) normale dönen sıkletiyle farklı koşacaktır.

6.AYAK: Yarış yaşamının ilk startında 5.ayağın favorisi Regardless isimli taya geçilen El Sheikh(9) artan form ve tecrübesiyle kazanmasını beklediğim isimdir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 6-7-1-4-8-5
2.Ayak: 9-7-5-3-2-1-10
3.Ayak: 4-6-2
4.Ayak: 6-1-3
5.Ayak: 6-1-2
6.Ayak: 9 tek EL SHEIKH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + fourteen =

Güncel Yorumlar