12 Kasım İzmir Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Sert grupta yakın ara üçüncülüğünde de göz dolduran 3-HONORABLE, bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 5-BAVO BRAO, Avukat ile girdiği zevkli mücadeleden galip ayrıldığı son yarışı ardından devam eden etkili formu ile 4-PARAMPARÇA, hafif kilo avantajı ile iyi durumdaki 11-MESTAN EFE ve 12-COOL IMAGE ilk ayakta birlikte şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Son yarışında kendisini iyi tanımayan binicisine rağmen yakın ara üçüncülüğü dahil formunu beğendiğim 3-KOCAOĞLAN bu kez uyumlu binicisi ile ekonomik kuponlarda cazip tek olarak önereceğim. Rakip arayanlara 4-AHMET ALİ, 8-YEĞENİM TOPRAK ve 7-GÖKÇE STAR’ı önereceğim.

3.Ayak: 1-FOLKART SOCIETY’nin yarıştan çıktığı bu ayakta 2-VILANT KING ve 3-CETIRIS PARIBUS ikilisi grubu ayıracaktır.

4.Ayak: Sert grupta etkisiz kaldığı son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 3-KARAMIH, bir süredir start almasa da iyi hazırlanan ve uygun rakipleri yanında 4-MY SULTAN, son yarışı ölçü olmayan 2-ŞİFNE EFESİ, daha sert gruplarda başarılı yarışlarıyla hatırlayacağınız 1-KOCA MUĞLALI ve grubun formda ismi 6-BOMBACAN bu ayağın kapaması olacaktır.

5.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağında dilbağı takısı eklenen son yarışındaki ikinciliğinde göz dolduran 4-ONURUM günün bir diğer tek seçeneklerinden olacaktır.

6.Ayak: Günün son ayağında ise denk grupta safkanların mücadelesinden sürpriz bir isim galip gelebilir. Çok at yazmanızı önereceğim bu ayakta sırası ile 2-BENLİ SULTAN, 3-KAYALARLI, 7-KIR KUMRU, 4-ANANİYA ve 10-KARAŞÖVALYE şans vereceğim isimler.

1.Ayak: 3-5-4-11-12
2.Ayak: 3—-4-8-7
3.Ayak: 2-3-9
4.Ayak: 3-4-2-1-6
5.Ayak: 4
6.Ayak: 2-3-7-4-10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − eighteen =

Güncel Yorumlar